ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Фестиваль Hello`Viy - містифікація по українські (29-31.10.2015р) » Хелло, Вій - Прес-реліз по закінченню

Хелло, Вій - Прес-реліз по закінченню

«ТРИМАЄМО КОРДОН СВОГО КОЛА»

                                                                                     Рекламна платформа «Альтернативний вектор» програми «Територія інновацій»

Тел. +38 0960983524

 

Звіт-підсумок по проведенню першого Етно-фентезі фестивалю «Хелло’Вій» 2017

 

- Цей звіт  ілюструє результати проведення іміджевого мистецько-просвітницького заходу формату «Етно-фестиваль»,  для дітей та юнацтва  м .Вінниця,  що відбувався протягом 3-х днів в ТЦ «Sky Park» 28-31 жовтня у м. Вінниця.

 

Позитивні результати проведення:

1) Іміджевий мистецько-просвітницький захід залучив до __________________  близько 1000 тис. відвідувачів, які отримали змогу долучитись до організації заходу та позитивно і з користю прийняти участь у проведенні ремікс-проекту.

2) Закладено «фундамент» для створення спільноти постійних відвідувачів. Тобто учасники, (а це близько 500 дітей та іх батьки) висловили зацікавленість у відвідуванні подібних заходів.

 

Посилання за підсумками заходу  на сторінки в мережі:

 

Сторінка  проекту    http://ueeu.in.ua/un/novini/helloviy-mistifikacziya-po-ukrainski.html

Презентація проекту в галереї Інтер Шик  http://vlasno.info/kultura/6/festivali/item/6700-try-dni-vinnychany-sviatkuvatymut-khello-viiё

Презентація на «Світанок Віта ТБ»   https://youtu.be/BaGiXbWWkR8?t=1h22m27s

Репортаж №1     https://youtu.be/hpstpeHL6xk

Репортаж №2     http://vlasno.info/kultura/6/festivali/item/6765-drakuli-vidmi-ta-cherepi

Репортаж №3     http://pepilottavin.blogspot.com/2015/11/helloviy-etno-party.html?spref=fb

Репортаж №4     https://www.youtube.com/watch?v=WlgY6xV4W1I&feature=share

Репортаж №5     http://vn.vkadri.com/video/everest-m-vinnytsia-pryvit-vii.html

Сайт програми   «Територія інновацій»

Сторінка в ВК    https://vk.com/helloviyua

Сторінка на ФБ  https://www.facebook.com/groups/halloviy/

Відгуки від учасників  http://pepilottavin.blogspot.com/2015/11/helloviy-etno-party.html?spref=fb

Фото-звіт на відкритому ресурсі «Гул диск»  https://drive.google.com/drive/folders/0B7zR4rrwwm2ATnl6TktHSG5neGs 

 

- Вся надана  інформація зібрана із різноманітних  онлайн ресурсів, онлайн-видавництв та приватних сторінок в соц-мережах учасників фестивалю.

- Висловлюємо подяку  всім хто увійшов у групу підтримки та прийняв участь у проведенні першого фентезі арт-фестивалю  Hello’Viy Etno Fest

          Реєстрація на Фестиваль: http://ueeu.in.ua/rs 

          Положення про Фестиваль: http://ueeu.in.ua/hvf 

          Положення про Етно-Ярмарку-фестиваль: http://ueeu.in.ua/hvef

          Прес-реліз: http://ueeu.in.ua/hv

          Прес-реліз - підсумки: http://ueeu.in.ua/hw

Оргкомітет програми «Територія інновацій»

Керівник ГО «Академія творчості   «АРТЕККО» +380960983524,

АТМ «Лабораторія освітнього дизайну» т.+380975335605 - Луцяк В.В.

Керівник ГО «Центр інноваційних технологій освіти» - Загоруйко О.Д. 0638857688.

Керівник проекту «Майстриня» - Луцяк. М.Я

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж