ВИСТАВКА ЕКОЛОГІЧНА САМООБОРОНА

ЕкоЕнергоЕфективність розвитку сталої енергетики в уявлені школярів. Виставка у холі прозорого офісу міськради м.Вінниці.

23.06-27.06.2014р. Організатор відділ енергоменеджменту. Керівник відділу Вікторія Пономарьова.

.    

    

Ми зустрілися з Вікторією у холі (відео). "Такі виставки давно стали не новиною у вінницькій міськраді. Творче мислення дітей та їх уява відзеркалюють проблеми міста і бачення дітей, як їх можна вирішити...." Так прокоментувала Вікторія експозицію ... -->

На жаль локація для роздільного збору відходів еко-проекту з розділення відходів у навчальних закладах була завеликою для експозиції, але з нею можна ознайомитись перед початком нового навчального року у фойє Інституту вдосконалення вчителів та на цих сторінках з фото, а небайдужі освітяни зможуть втілити роздільне збирання відходів у школах всієї України.

___Групи підтримки: ЕЕЕ, Юна Екологічна Самооборона, ЕЕККОО, Зелений патруль.___

 

Європейський тиждень сталої енергетики та дні енергії

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива Євро Союзу, започаткована 2006 року. Тоді до святкувань долучились сотні учасників – як прості громадяни, так і організації та інституції. Відтоді щороку наприкінці червня по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

У липні 2011 року м. Вінниця приєдналась до масштабної в Європі ініціативи місцевих громад «Угода мерів», що спрямована на вирішення ключових енергетичних проблем. Суть цієї ініціативи полягає в підвищенні енергоефективності міста, в тому числі енергетичних показників в галузях електроенергетики, теплоенергетики та транспорту. Головною метою «Угоди Мерів» є зменшення викидів СО2 в атмосферу та споживання паливно-енергетичних ресурсів щонайменше до 20% до 2020 року. Для досягнення цієї мети розроблено та затверджено План Дій зі сталого енергетичного розвитку міста Вінниці до 2020 року (ПДСЕР).

У Центральному парку біля Літнього театру 22 червня 2014  та у холі Вінницької міської ради з 23 – 27 червня 2014 року пройшла виставка дитячої творчості «Енергоефективність – своїми руками», де були представлені різноманітні дитячі поробки з вторинного матеріалу. На даній виставці діти представили власні роботи, які, на їхню думку, в майбутньому допоможуть зберегти планету. Над створенням цих робіт школярі працювали у пришкільних таборах.

==============================================================================================