CITE » Проекти » Фестиваль "Еко-техно-Патріо" конструкцій ЕККО-техно моделей для Боулінгу, Гольфу, Дартсу і мистецьких та побутових виробів та чемпіонат по стрільбі з пневмобластерів Роботами у Робо-Тирі

Фестиваль "Еко-техно-Патріо" конструкцій ЕККО-техно моделей для Боулінгу, Гольфу, Дартсу і мистецьких та побутових виробів та чемпіонат по стрільбі з пневмобластерів Роботами у Робо-Тирі

  Constructors' Championship-Festival models Pneumo blasters, Water Rocket Car & Water Rocket, Eco-techno bowling & golf & darts & Robo-shooter).

  Ваша команда може виграти поїздку у Великобританію для участі у NPL Water Rocket Challenge або самостійно зареєструватись !. Playlist. Wiki (Water rocket). Вікіпедія (динаміка пневмогідравлічної ракети). 

   

Положення про Фестиваль. Реєстрація. Конструкції. Розрахунки моделей.

.

Підготовка в школах (відео запусків, конструкцій ракет, установок, авто, пневмобластерів): №1,№18, №10, №15, №16,№4, №17, №25, №26,  транспортний коледж, унiвермаг.

.

Канал на Ю-туб. Урок з реактивного руху.   Додатково.

.

Перший анонс.   Підсумки Фестивалю і відео.   Прес-реліз. Фінал. 

 

Реєстрація на заочний Фестиваль Еко-Техно-Патріо 2016. Прес-реліз-анонс.

 

Гра - Робо-Тир. Гра - Юна Екологічна самооборона. 

.

blog comments powered by Disqus

Матеріали


Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджуеться за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж