CITE » Проекти » ФЕСТИВАЛЬ "Еко-техно-Патріо" конструкцій ЕККО-техно моделей для Боулінгу, Гольфу, Дартсу та чемпіонат по стрільбі з пневмобластерів Роботами у Робо-Тирі і водними ракетами по повітряним вогняним зміям і кулям.

ФЕСТИВАЛЬ "Еко-техно-Патріо" конструкцій ЕККО-техно моделей для Боулінгу, Гольфу, Дартсу та чемпіонат по стрільбі з пневмобластерів Роботами у Робо-Тирі і водними ракетами по повітряним вогняним зміям і кулям.

повітряних

  Constructors' Championship-Festival models Pneumo blasters, Water Rocket Car & Water Rocket, Eco-techno bowling & golf & darts & Robo-shooter).

Вперше в Україні !!! 26-27, а надалі щорічно в останню субботу та неділю вересня відбудеться Еко-фестиваль у якому приймуть участь команди навчальних закладів області та міста. На ньому будуть представлені Еко-техно моделі водних ракет, авто, пневмобластерів, повітряних вогняних зміїв і куль, відбудуться змагання по Еко: Боулінгу, Гольфу, Дартсу, стрільба по мішеням у Робо Тирі та реклама мистецьких та побутових виробів.

  Ваша команда може виграти поїздку у Великобританію для участі у NPL Water Rocket Challenge або самостійно зареєструватись !.   Playlist 1.   Playlist 2.   Wiki (Water rocket).   Сторінка NASAВікіпедія (динаміка пневмогідравлічної ракети).    

   

Положення про Фестиваль. Реєстрація. Конструкції. Розрахунки моделей. Cимулятор 1. Cимулятор 2. Інструкція до Симулятора 2 стор.32 - Section 7: Computer Simulation.

.

Підготовка в школах (відео запусків, конструкцій ракет, установок, авто, пневмобластерів): №1, №18, №10, №15, №16, №4, №17, №25, №26, транспортний коледж, унiвермаг, Ивана Купала 2, Ивана Купала 3.

.

Канал на Ю-туб. Урок з реактивного руху.   Додатково.

.

Перший анонс.   Підсумки Фестивалю і відео.   Прес-реліз. Фінал. 

 

Реєстрація на заочний Фестиваль Еко-Техно-Патріо 2016. Прес-реліз-анонс.

 

Гра - Робо-Тир. Гра - Юна Екологічна самооборона. 

Гра - Полювання на вогняного повітряного змія.

.

blog comments powered by Disqus

Матеріали


Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджуеться за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж