ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » - ПРОГРАМА з розвитку ТЕНІСУ у місті Вінниці і області

- ПРОГРАМА з розвитку ТЕНІСУ у місті Вінниці і області

Додаток №4

Ця сторінка розміщена окремим файлом на сайті http://ueeu.in.ua/un/programa-tenis/dodatok-4.html у зв’язку з кричущим випадком у СК «Колос» та листом-скаргою на його директора..

детальніше

Додатки №1-7 та лист начальнику управління фізичної культури та спорту

детальніше

 

 

План розвитку тенісу в місті Вінниця на 5 років 


Основні моменти

Розвиток тенісу в області знаходиться на передостанньому місці в Україні.

 

Цілі

1. Рішення організаційних питань

2. Розвиток спортивної бази

3. Організація змагань

4. Навчання

5. Підвищення рівня тренерського і суддівського складу

6. Робота з популяризації тенісу

7. Робота опікунської ради

 

Актуальна ситуація

1. Перереєструвати Федерація тенісу міста - https://www.facebook.com/groups/329843367412272/.

2. У зв'язку з реєстрацією теннісніх клубів ректорам Медичного, Політехнічного та Аграрного університетів запропоновано побудувати і добудувати власні тенісні корти. Будівництво тенісного стадіону висвітлено в Програмі з розвитку тенісу в місті - http://ueeu.in.ua/pt .

3. Висвітлено в Календарі - http://ueeu.in.ua/un/sport/tenis_kalendar.html .

4. Планується участь в семінарах Федерації тенісу України.

5. Раніше не проводилася. Робота зі спортсменами велася тренерами.

6. Раніше не проводилася.

7. ПС в процесі створення.

 

Стратегія досягнення цілей і плани на 5 років

1. Завершити всі організаційні питання.

2. Домогтися будівництва тенісного стадіону. Довести кількість кортів до 10 і 3-х безкоштовних. Обладнати не менше 5-ти тренувальних стінок. Придбати чи виготовити тенісні тренажери (станки по натяжці струн, тенісні пушки, … тощо). Продовжити розвиток клубної системи. Домогтися використання тенісних кортів СК «Колос» за призначенням.

3. Організувати проведення Універсіади серед школярів створити Юнацьку лігу (за зразком Студентської ліги), продовжити проведення студентської Універсіади в 2019р, організувати турніри по міні-тенісу, проводити турніри для людей з обмеженими можливостями.

4. Домогтися відновлення посади тренера з тенісу в ДЮСШ №3, підготувати 2-ох тренерів з міні-тенісу, проводити курси щорічно, брати участь в регіональних та всеукраїнських семінарах. Організувати візит міністра спорту.

5. PR-компанія. Контракти. Підвищення ролі ДЮСШ №3.

6. Залучення більшого числа спонсорів. Регулярна звітність по виконану роботу. Реклама спонсорів на змаганнях. Продовжити роботу над веб-сайтами http://ueeu.in.ua/thttp://tenis.vn.ua/, організувати роботу із засобами масової інформації. Впровадити обласний рейтинг.

 

Розгорнута програма З РОЗВИТКУ ТЕНІСУ НА СТОРІНЦІ http://ueeu.in.ua/un/programa-tenis/dodatki-tenis.html

Подробиці про Вінницький теніс дивитись на https://www.facebook.com у пошуку по слову теніс.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж