Майстер-класи з апсайклінгу та хенд-мейду

Незабаром школярі Вінниці, а можливо і їх батьки, зможуть відвідувати майстер-класи з:

- хенд-мейду, апсайклінгу, стімпанку

- технічного малюнку

- технічного та промислового дизайну, біодизайну

- ландшафного дизайну

- ЕКО-архітектури, скульптури

- конструювання робототехніки

- створення безпілотних аеродронів та їх випробування для юних патріотів

- створення фантастичних образів для ігрової індустрії

- виготовлення прикрас у національному стилі та майстер класи хенд-мейду для дівчаток.

Запрошуємо дітей віком від 9 років які пов’язують свою майбутню спеціальність з подібними напрямками. Заняття, екскурсії, спортивні секції за бажанням учасників і батьків можуть продовжуватись щоденно до 6-ти годин. На наступний рік діти будуть забезпечені обідами.

Заняття будуть організовані за підтримки ККЦ "Райдуга", КП «Центр концертних та фестивальних програм» і департаменту культури Вінницької міської ради. Слідкуйте за заходами на сторінці групи ARTECCO и АРТЕККО.

Історія ... Остання виставка. Остання гра.

  Картинки по запросу роботы из бутылокКартинки по запросу роботы из бутылокКартинки по запросу роботы из бутылок

 

Діти Вінниці підтримають ідею створення арт-інсталяції "Піраміда світу 2015". Матеріалом для створення арт-відозви до мирного врегулювання розбіжностей - слугують дитячі поламані іграшки пофарбовані в рожевий колір (переважно дитяча зброя з пластмаси).

«ПІРАМІДА МИРУ» 2014 Автор та керівник проекту Луцяк В.В. Мистецький заклик до МИРУ Інсталяція зроблена з дитячої «зброї» Одна із серії робіт соціально-екологічної програми ГО « АРТЕККО» Проект підтримали: Депутат Міської Ради С. Кудлаєнко. Департамент освіти м. Вінниця. Департамент екології м.Вінниця. КУП "ЕкоВін" м.Вінниця. Бібліотека ім.Темірязева м.Вінниця. ГО «Оргкомітет Універсіад» Керівник О. Загоруйко. ГО «Культурные стратегии XXI века» Керівник Л. Бушинська.

ГО "АРТЕККО" запрошує спонсорів для фіннасування створення "Новорічної Ялинки" 2014\2015. Ми збираємо кошти на витратні матеріали, фарбу, для створення каркасів, а також на обслуговвування контейнерів в які збираємо поламані іграшки. Арт-інсталяція розміром понад 3 метри зібрана із дитячої сброї має стати символом МИРУ: діти викидають зброю та фарбують її у рожевий колір. Це не лише мистецький захід. Ми продовжуємо еколого-соціальний проект по роздільному збору відходів, але тепер проект розширюється.


Картинки по запросу фигурки из пластиковых пробок