CITE » ПРАВИЛА » Положення про Фестиваль "Еко-техно-Патріо" » Номінації та конкурси. Фестиваль 29.09.2015р. » Лист до керівників

Лист до керівників

.

07.09.2015р.           

Шановний керівник,

Оргкомітет по проведенню Фестивалю «Еко-техно-Патріо» (сайт: ueeu.in.ua/f), що проводиться вперше в Україні, пропонує ознайомитись з ініціативою, розглянути можливість прийняти участь у нагородженні учасників Фестивалю грамотами і дипломами та сприяти висвітленню заходу серед навчальних закладів міста і області (гранд ОДА "Екотрансформація").

            Метою проведення заходу є сприяння вихованню культури споживання та поводження з відходами як з сировиною, підвищення інтересу учнів та творчого підходу до екологічних проблем довкілля та роздільного збору відходів, удосконалення методів національно-патріотичного виховання, виявлення серед дітей видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної еліти області, нагородження дітей за найбільш вагомі досягнення в конструкторській та науковій діяльності екологічного спрямування, виховання у дітей корисних навичок, а також допомога вчителям у поліпшенні якості знань учнів і їх майбутній професійній орієнтації і адаптації у сучасному світі. Учасники будуть демонструвати вироби з сировини що вважалась відходами, змагатись за першість у номінаціях, приймуть участь у конкурсах кращих моделей зібраних з пластмасових відходів у навчальних закладах. У межах заходу будуть проведені доброчинні аукціони, заходи програми «Територія інновацій» у тому рахунку спортивно-патріотичні, а також конкурси: дозвілля Еко-сім`ї (фото), бізнес-ідей стартапів бізнесу з використання відходів як сировини, декорування та конструкції (фото) стендів-локацій з роздільного збору відходів встановлених (або проект) у навчальних закладах міста та області згідно гранду ОДА.

            Презентаційні заходи пілотного проекту програми розпочались у навчальних закладах міста Вінниці, на телебаченні та на сайті ueeu.in.ua з квітня 2013 року. Фестиваль проводиться 26-27 вересня 2015 року у Дні вихователя та машинобудівника. З початку вересня та після закінчення заходів у м.Вінниця плануються семінари для викладачів та майстер-класи для молоді і продовжиться встановлення стендів-локацій з роздільного збору твердих пластикових відходів у навчальних закладах, що брали участь у заходах програми «Територія інновацій» (сайт - http://ueeu.in.ua/ti).

P.S.

Фестиваль є аналогом заходу, який проводить національна фізична лабораторія Великобританії (NPL) щорічно у червні. Про захід проінформовані посольство Великої Британії в Україні та NPL.

 

 

Керівник АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" (КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»)        Співголова підкомітету з освіти Громадської ради при ОДА

                             Загоруйко О.Д.

 

Контакти: http:ueeu.in.ua/contacts.html,                                                                                                Оргкомітет по проведенню Фестивалю т.063-8857688

Матеріали


Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджуеться за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж