ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Положення про Універсіаду з Екології та Економіки

Положення про Універсіаду з Екології та Економіки

 

Оргомітет Універсіад 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 Про конкурс «Універсіада з екології та економіки»

(Конкурс існує у рамках соціального мистецько-освітнього, еколого-економічного проекту по роздільному збору відходів - STOP ECCO MESS)

 

  Україна

Мета і завдання Універсіади

Універсіада з економіки та екології проводиться з метою стимулювання інтересу до захисту довкілля, вивчення природничих та інженерних наук, підвищення інтересу до досягнень вітчизняної та мирової науки у сферах економіки та екології, до застосування новітніх комп’ютерних технологій, а також виявлення і розвитку творчих і технічних здібностей дітей та молоді, використання інженерного та творчого мислення для створення реальних закінчених довгоживучих виробів, поява яких в житті підлітка є одним з найважливіших факторів формування та стимулювання розвитку особистості.

Універсіада покликана забезпечити підтримку та інформування молоді, яка цікавиться майбутнім, що чекає її після закінчення навчання, знайомить з науково-технічними проблемами і дослідженнями, допомагає створити уявлення про навколишній світ за допомогою бізнес та екологічного моделювання, а також фінансового планування майбутньої сім'ї комп’ютерними та прикладними засобами.

Організація і проведення Універсіади.

Організатором Універсіади виступають Громадські організації - Оргкомітет Універсіад,  Центр інноваційних технологій освіти та Академія творчості «АРТЕККО».

Універсіада проводиться щорічно і складається з двох частин, першої - інтерактивної економічної та спортивних змагань і конкурсу "Золота піраміла ЕКО" і другої – еколого-економічної, теоретичної, інтерактивної, економічної і прикладної, що проводяться поетапно та розважальної - спортивної, міжнародного Фестивалю Еко-моделей, Арт-еко шоу «Золота піраміда ЕКО», ярмарку-продажу власних виробів, кемп-заходів, тощо.

Перша частина (відбувається і оцінюється окремо від другої і результати до другої частини не зараховуються):

1 етап – реєстрація команд, проведення тренінгів та майстер-класів, прийом презентацій, слайд-фільмів, тестів, бізнес-планів; кількість команд учасниць не обмежується; реєстрація відбувається на протязі року;

2 етап – проведення інтерактивного конкурсу з економіки (10 днів), підрахунок набраних у інтерактивних конкурсах балів; команд учасниць повинно бути не менше 10; етап розпочинається після отримання учасниками Тестового завдання; Правила інтерактивного конкурсу викладені на сторінці http://ueeu.in.ua/pravila/pravila1.html

Друга частина:

1 етап – реєстрація команд, проведення тренінгів та майстер-класів з виготовлення локацій по роздільному збору твердих відходів, еко-моделей та арт-об’єктів (хенд-мейд, апсайклінг), прийом презентацій, слайд-фільмів, тестів, рефератів, власних ігор, моніторингових звітів, інформ-бюлетенів, бізнес-планів БФБК; кількість команд учасниць не обмежується; реєстрація відбувається на протязі року;

2 етап – проведення інтерактивного конкурсу (виконання тестів і задань) з економіки, відбір конкурсних робіт з екології та економіки комісією для участі у фіналі, підрахунок набраних у інтерактивних та прикладних конкурсах балів; команд учасниць повинно бути не менше 10; етап розпочинається після отримання учасниками Тестових завдань;

3 етап - фінал Універсіади (телеефір): захист робіт та виконання завдань фіналу, випробування моделей, що пройшли відбірний тур з представниками фінансових та екологічних установ; кількість команд учасниць 4; тривалість фіналу 2 години.

Терміни проведення Універсіади та Міжнародного Фестивалю еко-моделей Універсіади викладені на сторінці http://ueeu.in.ua/pravila/termini-provedennya-konkursu.html .

Скайп-консультації по виконанню тестів і завдань відбуваються після реєстрації команди та отримання на поштову адресу Універсіади посилання на відео (на Ю-тубі роділ "Освіта") з презентацією команди. Додаткові консультації відбуваютсья по Скайпу у узгоджений за телефоном час.

Жюрі Універсіади.

Для проведення Універсіади формується конкурсна комісія та жюрі, в роботі яких приймають участь представники організаторів Універсіади, спонсорів та партнерів, головні спеціалісти міськради з економіки, екології, архітектури, освіти, провідні викладачі вузів, представники палацу дітей та юнацтва і центру технічної творчості учнівської молоді.

Жюрі проводить експертизу відібраних конкурсною комісією робіт та за результатами прикладних конкурсів і виконання інтерактивних завдань визначає учасників фіналу за індексом (кількість набраних балів).

Фінал Універсіади проводиться у приміщенні торгово-промислової палати (транслюється в прямому ефірі телебачення) та у спортзалі (стадіоні) палацу дітей та юнацтва одночасно з Фестивалем Еко-техно моделей  (http://ueeu.in.ua/un/ekologiya/festival.html).

Учасники Універсіади.

У Універсіаді може брати участь молодь, що навчається у навчальних закладах. Учасники формують команди з 2-ох чоловік які навчаються у одному закладі. Кількість команд від навчального закладу не обмежується. Кожна команда може мати необмежену кількість помічників які допомогають у прикладних конкурсах етапів та фінала. Організацією роботи помічників займається капітан команди. Учасники можуть прийняти участь у роботі всіх чи окремих прикладних, теоретичних та інтерактивних конкурсів.

Учасники фіналу повинні захистити свою роботу. На захист відводиться до 10 хвилин.

Прийом заявок та реєстрація.

Реєстрація учасників Універсіади здійснюється на сторінці http://ueeu.in.ua/reestracziya1.html.

Реєстрація на конкурс Еко-техно моделей здійснюється на сторінці http://ueeu.in.ua/reestracziya1/reestracziya2.html.

Реєстрація учасників фіналу здійснюється окремо за рішенням конкурсної коміссії.

Участь у всіх конкурсах Універсіади для учасників які є молодшими за 22-роки безкоштовна.

Проїзд, проживання, харчування 4-х команд учасників фіналу буде відбуватись за власний рахунок.

Письмові роботи, результати тестів і завдань, посилання на відео-презентації відправляються на пошту Універсіади.

Кожен учасник фіналу надає до оргкомітету наступні матеріали:

1. Заявка на участь у фіналі (Додаток 3).

2. Конкурсна робота та її електронна копія.

Заявки та реєстрація без посилання на презентацію команди на http://www.youtube.com (розділ "Освіта") - не розглядаються.

Нагородження

Переможці Універсіади нагороджуються дипломами, грамотами та грошовими призами. Окремо оцінюється робота помічників команди та лідерські і організаційні якості капітана, а також переможці окремих конкурсів (детальніше на сторінці http://ueeu.in.ua/pravila/prizes.html). Найкращі роботи будуть рекомендовані для участі у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Ескізи, моделі, локації, титульні листи презентацій і робіт та резюме проектів будуть виставлятись у експоцентрах ТРЦ і ТПП над скриньками для позаконкурсного голосування грошима. Зібрані кошти будуть спрямовані на призи глядацьких симпатій. Викладачі які організували найбільшу кількість команд отримують спеціальні призи. Учні які збирали кришки від ПЕТ-тари та вкладали (кріпили) у тару розбірливо написані нотатки з своїм призвіщем, класом/групою, № телефону учбового закладу і складали тару у роздільні ємності локацій, а також учбові заклади які забрали найбільше (у кг) ПЕТ-тари нагороджуються спеціальними призами. 

Теми конкурсних робіт.

Всі роботи повинні відповідати еколого-економічній тематиці. Бали за роботи та за виконання Тестів сумуються. Скріни, файли виконаного відсилаються на пошту Універсіади у форматах doc, xls, jpg у строки вказані у Тестових завданнях

Прикладні завдання проекту по розділенню відходів у навчальних закладах (друга частина, 2-й етап Універсіади)(як організувати процес Додаток №5 до Положення про Конкурс - алгоритм - http://ueeu.in.ua/reestracziya1/yak-organizuvati-proczess.html):

 - Зберіть (handmade) з помічниками стаціонарну локацію для розділення відходів та виконайте ескіз її рекламного оформлення для навчального закладу та підшефного закладу, піраміду з твердих побутових відходів (поламаних дитячих іграшок, з використаних чи зіпсованих канцелярських товарів, харчової пластмаси, тощо - "Золота піраміла ЕКО") не вище 1,5 м, та піраміду висотою 0,2-0,3 м, та розміром в основі 0,15х0,15 м, стелу (башту, ракету), арку, та глобус (архітектурна композиція на вході до парку та емблема міста) із запропонованих на майстер-класах матеріалів для випробувань на ціклічне, статичне та ударне навантаження, зробіть Еко-роботів для гри "Битва кіборгів" та екко-техно моделі на колесах (balloon car, rubber band car, rubber air car, mousetrap car, solar powered car, water rocket car для гри в екко-техно боулінг/кегельбан, гольф та дартс)  і ракету (water rocket) для змагань на дальність, пускову установку, парашютну систему (детальніше), беспілотні аеро-моделі "Повітряний Зелений патруль" для шкільних лісництв і зніміть на відео випробування виробів чи змагання між класами, групами. (максимальна оцінка - 500 баллів). (Вишеперелічені вироби конкурують у окремих  конкурсах очних і заочних та номінаціях розділених у часі. Чемпіонат України по еко-техно моделям проводиться в рамках Фестивалю.) - Ці прикладні завдання є обов`язковими для участі у программі по розділенню відходів у навчальних закладах.

Обов’язкові теми робіт та завдання Універсіади, які зараховуються: 

          - Зробіть презентацію проблеми довкілля з екологічної тематики, яка найбільше вас хвилює. Пошук. Зразок на сторінці Екологія (приклад 2, приклад 3, приклад 4, приклад 5) та відео-ессе про свою екосім`ю (приклад). Не більше 5 хвилин. (максимальна оцінка - 50 баллів)    

         - Зробіть реферат на тему "Функціонування грошей з демереджем у кластерах області" (допоміжні матеріали). Не більше 10 сторінок. (максимальна оцінка - 200 баллів)

         - Зробіть "дорожну карту" (детальний алгоритм дій з колонкою витрат) по стартапу молодіжного підприємства по використанню твердих відходів та молодіжного міжшкільного і міжвузівського рекламного агентства, що розвивається на підшефних локаціях з участю членів "Зеленої варти". (максимальна оцінка - 250 баллів)

         - Складіть фінансовий план майбутньої сім'ї і особистий фінансовий план (з врахуванням декларації про доходи) та зробіть його доступним на своїй Гугл-адресі для Організатора з адресою .... Зразок висилається по запитанню. (максимальна оцінка - 150 баллів)

         - Виконайте Тестові завдання . Пароль доступу до сторінки з слідуючим Тестовим завданням відсилається перед початком завдання усім командам одночасно. (максимальна оцінка кожного - 100 баллів)

Додаткові теми робіт, які зараховуються учасникам фіналу (друга частина, 3-й етап):

         - Зробіть презентацію Центра фінансової і правової освіти населення (Дім фінансів і права). В одному великому холі здійснюють послуги (в т.р. інтерактивно) всі фінансові і правові інституції міста (комерційні та державні), а в аудиторіях проводять навчання. Зразок: Дім юстиції, Прозорий офіс, Прозоре місто, але додані банки, пенсійні та інвестиційні фонди, страхові компанії .... Не більше 5 хвилин. (максимальна оцінка - 400 баллів)

         - Зробіть відеопрезентацію на теми "Як треба вчити/виховувати молодь, щоб зупинити хабарництво", чи "Наслідки хабарництва", або "Майбутне без хабарів", або відео свого бачення теми хабарництва. Не більше 5 хвилин. (максимальна оцінка - 75 баллів)

         - Есе (з гумором) на тему "Один звичайний день на моїй майбутній роботі" (відео чи текст)(приклад). Не більше 5 хвилин. (максимальна оцінка - 50 баллів)

Приклади додаткових завдань/питань та робіт, для учасників фіналу (сторінка http://ueeu.in.ua/un/zrazki-zavdan,-pitan-ta-rezultativ.html з посиланнями):

         - Розрахуйте швідкість відновлення після пожежі 1 га змішаного лісу та всіх його екосистем. (максимальна оцінка - 30 баллів)

         - Спроектуйте (інтерактивно) вулицю своєї мрії (приклад). (максимальна оцінка - 30 баллів)

 - Намалюйте свій мультфільм (приклад). (максимальна оцінка - 30 баллів)

 - Опануйте гру, де ви допомагаєте людям у складному фінансовому становищі (детальніше). (максимальна оцінка - 50 баллів)

 - Відповіді на питання та виконання додаткових завдань у фіналі (максимальна оцінка - 10 баллів за одиницю)

                  Додатково може подаватись одна робота на довільну тему з бізнес, чи екологічного моделювання. Також ви маете можливість:

         - Прийняти участь у спортивних замаганнях Універсіади

         - Прийняти участь у конкурсі з бізнес-моделювання (планування)

 - Створити власну модель торгової системи (приклад)

         - Прийняти участь у навчальних торгах на Аграрній біржі кабінету міністрів України (відео), або на фондовому ринку (відео1поняття, 2поняття)

 

Авторські права

Всі роботи подані на Універсіаду є власністю їхніх авторів. Оргкомітет може розмістити дану роботу на своєму веб-сайті або поширювати її будь-яким іншим способом.

Додаткові умови

Організатори Універсіади залишають за собою право відхилити будь-яку роботу із вказівкою причин.

Організатори Універсіади залишають за собою право змінювати ПОЛОЖЕННЯ та Правила проведення з метою забезпечити найбільш ефективне проведення Універсіади.

 

Додаток №1 до Положення про Конкурс - Правила проведення економічної частини Універсіади

Додаток №2 до Положення про Конкурс - Аплікаційна Форма

Додаток №3 до Положення про Конкурс - Заява на участь у фіналі (зразок)

Додаток №4 до Положення про Конкурс - Правила проведення Конкурсу еко-техно моделей (очного і заочного)

Додаток №5 до Положення про Конкурс - Як організувати процесс

Документи для навчальних закладів - Листи, обяви, візитівки, тощо


Звертатись: т.094-9272472, (044)362-54-72, (0432)526-502

 Контакти Універсіади E-mail:ueeu@i.ua, Skype:ueeu2013, Офіційний сайт:http://ueeu.in.ua 

 

Додаткові можливості

Оргкомітет надає можливість використання сайтів Конкурсу стороннім організаціям та особам на окремих сторінках. Положення чинного Конкурсу або його частини, чи власне Положення розроблене регіональними організаторами, можуть використовуватиcь навчальними закладами, групами, класами для змагань між собою по тематиці сайту. Навчальний заклад з будь якої області України може прийняти участь у Конкурсі, який проводиться в окремому регіоні. Виїздні майстер-класи та семінари фінансуються замовником. Виготовленні зразки або комплекти конструкторів локацій для роздільного збору відходів у навчальних закладах та дорожня карта проекту по розділенню відходів відсилаються за замовленням.

Якщо Конкурс проводиться в регіоні самостійно навчальними закладами, викладачами, департаментами освіти або іншими суб`єктами, потребує використання сайтів Конкурсу для проведення Відкритих Уроків, олімпіад, фестивалей, змагань з еко-техно боулінгу, літаючих, рухаючихся по воді і суші моделей, або інших заходів на еколого-техно-економічну тематику, а також методичні матеріали або участь представників діючого жюрі, організатори в регіоні повинні повідомити про це оргкомітет за місяць до запланованих заходівhttp://ueeu.in.ua/contacts.html.


Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж