ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Заява на участь

Заява на участь

Як правильно заповнити Заяву на участь і чи потрібно її заповнювати.                                               Скачати Бланк Заяви на участь.     т.094-9272472. Skype: ueeu2013

Додаток №3 до Положення про Конкурс

Заява на участь у фіналі (зразок)

 Цим Заявники просять допустити їх у складі команди (зазначеної нижче) до участі (15.12.2013-25.12.2013) у «Економічній Універсіаді навчальних закладів України - 2013» (далі - Конкурс                 *Кількість команд (Заяв) від навчального закладу не обмежена. Допускаються індивідуальні Заяви на участь поза конкурсом. Заява подається після реєстрації яка відбувається на сторінці http://ueeu.in.ua/reestracziya1.html.

Повне найменування навчального закладу (приклад):                                                                                                                                          

____Фізико-математична гімназія №17____________________________________________________

Інформація про тренера та консультанта команди і куратора від Організатора Конкурсу:

ПІБ

№ телефона

E-mail

Посада

Кулькова Марина Вікторовна

0000000000

&&&&&&&&&@i.ua

Вчитель економіки

Пасіхов Юрій Яковлевич

0000000000

&&&&&&&&&@i.ua

Вчитель інформатики

Загоруйко Олександр Дмитрович

0949272472

universiada-ueeu2013@ya.ru,  Skype: ueeu2013

Представник Організатора

Вказати номінацію:        з переліку номінацій                     Інформація про Заявників**:

  .........................ПІБ...........................

Нік (латиницей)

Класс, група

 

 №.телефона

.............................

E-mail

Платформа

Богузь Діана Серіївна

DianaBoguz

10-А

0000000000

&&&&&&&&&@i.ua

Smart

 

 

 

 

 

 

Назва команди (Нік латиницей):

Strila

**Заявників може бути тільки двоє або один. Дана інформація не розголошується. У разі перемоги Заявника, за умови отримання усної або письмової згоди Заявника, Організатор Конкурсу може розкрити ПІБ Заявника.

Реквізити Конкурсних віртуальних рахунків біржової частини Конкурсу***: - заповнюється Організатором

Обслуговуючий Заявника брокер №1, ПІБ куратора, № телефона

Код Конкурсного рахунку на платформі  Smart (Quik)

Номер регістру на терміново-му ринку:
Код Заявника на фондовому ринку:

 

ІБ і підпис одного з батьків***/

ІБ і підпис одного з батьків***/

Обслуговуючий Заявника брокер №2, ПІБ куратора, № телефона

№ Конкурсного рахунку на платформі МТ4

 

 

ІБ і підпис одного з батьків***/

Обслуговуючий Заявника брокер №3, ПІБ куратора, № телефона

№ Конкурсного рахунку на платформі Аграрної біржі

 

 

 

З умовами Положення про Конкурс і Правилами проведення Конкурсу ознайомлені та згодні. 

   __________________________________________/ПІБ і підпис Заявника - КАПІТАНА/

_____________________________________________________/ПІБ і підпис Заявника

Цим Заявники висловлюють свою згоду на обробку їх персональних даних відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про захист персональних даних» та розкриття і опублікування на офіційному сайті Конкурсу - www.ueeu.in.ua  інформації про своє Ім`я (Login), результати конкурсних завдань, дохід, прибутковість, стан Конкурсного портфелю, укладені угоди і зміни, що сталися у Заявників протягом усього терміну проведення Конкурсу та погоджується не пред'являти до Організатора та Спонсорів фінансові та інші претензії.

ПІ і підпис тренера: _________________________          М.П.           Дата заповнення: 

Цим нижчепідписавшийся тренер встановив особистості, засвідчив справжність підписів та перевірив всі дані, зазначені в цій Заяві, і підтверджує їх достовірність. Якщо на Заяві не буде печатки навчального закладу чи підписа тренера, тоді до Заяви додається скан(и) учнівського документа і сторінок паспорта одного з батьків з фотографією та дозвіл*** батьків для учасників молодших 18 років. ***Дозволом батьків є їх підпис у таблицях з платформами Smart (Quik) та МТ4. Дозвіл та скан паспорта для платформи Аграрної біржі і участі у економічних та поза конкурсних номінаціях не потрібен. Якщо дані чи підписи у Заяві виявляться недостовірними або Заява не буде отримана до кінця Конкурсу результати команди будуть анульовані.

 

Відскановану Заяву потрібно відіслати Організатору: universiada-ueeu2013@ya.ru . т.094-9272472, Skype: ueeu2013

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж