ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Молодь за рівні можливості

Молодь за рівні можливості

Це передусім рівні фінансові можливості.

Урок економіки для 12-річних школярів з Вінниці

Осягнути вищу економічну теорію учням шкіл ще не під силу, але елементарні поняття про те, що таке гроші, як їх заробляти, економити та витрачати, вони повинні мати. Це допоможе їм самовизначитись, навчитися ставити мету та досягати її.
У школах Вінниці почала працювати програма «Афлатун», за якою діти навчаються фінансової грамотності. Вінниця – перше місто України, де учнів навчають за цією програмою. Уроки не входять до шкільної програми, а тому проходять поки що як «позакласні». Школярів навчають розуміти елементарні поняття, економити та заробляти гроші.

Бюджет
На другому уроці за програмою «Афлатун» у школі-гімназії №23 школярі шостого класу вивчали джерела надходження грошей у сім’ю, ставили цілі, шукали шляхи їх досягнення, визначали, як можна розірвати коло бідності. На першому уроці діти вже склали бюджет витрат на себе: на їжу, одяг, навчання, захоплення, розваги та інше. Найголовнішим досягненням програми стало те, що діти задумалися над елементарними економічними поняттями. В подальшому, коли прийде їхній час самовизначатись та діяти, вони зможуть використати знання на практиці.
- Я порахувала, що лише на мої захоплення та навчання, а це окрім загальноосвітньої школи, школи мистецтв та навчання англійської мови, батьки витрачають шістсот гривень. На їжу, а годують мене лише натуральними продуктами, у батьків іде 1200 гривень. Порахувати це мені допоміг урок за програмою «Афлутон», раніше я цього не робила і навіть не задумувалась над цим. Такі уроки навчають, як стати успішними, заощаджувати, правильно розраховувати свої кошти, не витрачати гроші на непотрібні речі та ставитися до грошей бережливо, - каже 12-річна Каріна Тукіла.

Економія
Уже сьогодні діти багато чого можуть зробити самостійно. Складання плану бажань з визначенням терміну та шляхів їхнього здійснення у шестикласників зайняло всього кілька хвилин. Перевагу вони віддали покупці нових смартфонів, планшетів, ноут- та нетбуків. Шляхами заробітку власних грошей діти називали колядування, щедрування, посівання, роздачу рекламних листівок у вільний час чи вихідні дні. Основним джерелом фінансування на здійснення своїх бажань вони визнали зекономлені кошти, які їм дарують на день народження та інші свята.
- Коли дитина може починати економити? У той момент, коли вона вперше почула та осягнула значення цього слова, - каже шестикласник Андрій.

Додатковий дохід
Шестикласники показали обізнаність у тому, що сьогодні наша держава не дає достатніх соціальних гарантій для родин, що багато сімей у Вінниці живуть у складних фінансових умовах. Що робити, коли у сім’ї не вистачає грошей? Відповідь на це запитання діти шукали у своїх родинах. Серед варіантів, які запропонували школярі, найпопулярнішим виявився такий: батькам доводиться шукати додатковий заробіток. У деяких дітей батьки працюють на кількох роботах або їздять за кордон на заробітки. На щастя, жодному з них не знадобився варіант «діти шукають заробіток самостійно», а фінансове становище своїх родин вони оцінили на «добре».
- Дітям дуже подобаються такі уроки. Показником цього може бути те, що я не ставлю їм ніяких оцінок, а домашні завдання задаю. Ніхто не змушує їх виконувати, але діти з задоволенням це роблять, - каже вчитель школи-гімназії №23, яка викладає за програмою «Афлатун» після підготовки на спеціальних тренінгах за програмою. – До Нового року ми готуємось до благодійних поїздок по дитбудинках, для цього спеціально розробили бізнес-план та готуємо подарунки.

Економіку в освіту!
Міжнародна програма соціальної та фінансової освіти дітей «Афлатун» розроблена у Нідерландах і вже використовується у 91 країні світу. 92-ю стала Україна. Наприклад, у Молдові ця програма уже включена в систему освіти на державному рівні. У нас це поки що пілотний проект. У Вінниці впровадженням програми «Афлатун» займається молодіжна громадська організація «Школа рівних можливостей». Програма розрахована на дітей 6-14 років і розроблена так, щоб зацікавити і зробити їх активними учасниками навчального процесу.

- Я вважаю, що ця програма є інструментом подолання бідності. Наша бідність – це стан свідомості нашого суспільства. Батьки не знають, як передати правильну карту світу своїм дітям тому, що їх самих цього в дитинстві ніхто не навчив. У них немає культури ставлення до грошей. Чому б нам не навчити дітей тим інструментам, які роблять їх стійкими в житті, коли вони знають, хто вони в цьому житті, уміють планувати своє життя, відповідально ставитись до нього, - каже керівник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Світлана Сулімова.

Як розірвати коло бідності (очима 12-річних дітей)?
1. Знайти роботу з достойною зарплатою.
2. Не брати кредити.
3. Вести здоровий спосіб життя.
4. Отримати хорошу освіту.
5. Позитивно думати та діяти.

Джерело: 20minut.ua

Рівні гендерні можливості.(http://vk.com/public33555196http://forum.gender-ua.org/http://develop.gender-ua.org/Громадська організація «Міжнародна Школа Рівних Можливостей»

За підтримки ЮНІФЕМ (UNIFEM)(Фонд надає фінансову та технічну підтримку інноваційним програмам і стратегіям, спрямованим на розширення прав жінок, участі у політичному житті і економічній безпеці) та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

ПРОЕКТЫ

«Афлатун: социальное и финансовое образование детей»

Проект реализуется при финансовой поддержке фонда Eureko Achmea Foundaion (Нидерланды).

При поддержке

Проект реализуется при финансовой поддержке фонда Eureko Achmea Foundaion (Нидерланды).

Сроки проведения

C 2007 года по настоящее время.

Цель проекта

Дать детям возможность получить знания и развить навыки посредством сбалансированной системы решения вопросов социального и финансового образования, состоящей из пяти ключевых элементов: личное понимание и исследование, права и обязанности, сбережения и траты, планирование и бюджет, детская социальная и финансовая инициатива.

Достижения 

На основе образовательных методик Aflatoun в нашей стране (Россия) был разработан пакет обучающих карточек для использования в школах и негосударственных образовательных учреждениях.


УСЛУГИ


ПАРТНЕРЫ

ПАРТНЕРАМИ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ДЛЯ ШКІЛ
SELF- АКТИВНА УЧАСТЬ

ПАРТНЕРА В ШКОЛІ НАВЧАННЯ

Створення профілю, приєднатися до нашої спільноти і використовувати безкоштовні інструменти й ресурси

Дізнатися більше
АКТИВНА УЧАСТЬ

ШКОЛА "ОБРОБКА КОНТУРІВ"

Застосовуються для обробки контурів статус приєднатися до інших лідерів водіння інновації

Дізнатися більше

НАСТАВНИК
ШКОЛА

Отримати запрошення приєднатися елітних групи лідерів, які тренуються шкіл "Обробка контурів"

Дізнатися більше

 

В Голландские Посольства оказывали финансовую поддержку Aflatoun-Афганистан программы и Aflatoun-Молдова программы. http://www.mfa.nl

В Eureko Achmea Фонда (ЭДП) была создана, чтобы реально реализовать стремиться внести свой вклад в устойчивое улучшение социально-экономических условий групп, в нужде, в Нидерландах и за рубежом. ЭДП, сделал щедрый грант для наших российских Aflatoun партнера, Новые Перспективы фонда. Это позволит Aflatoun программы, чтобы начать в школах в России.http://www.eurekoachmeafoundation.nl

G-Star, основал GSRD фонда чтобы сделать ценный вклад в развитие и экономическую независимость человека в целях улучшения их положения, путем поддержки проектов, которые воспитывают детей, а также стимулирования и поддержки предпринимателей. Цели фонда тесно связаны с восьми Целей Развития тысячелетия. [Страны сторонником Китай, Шанхай Лучше, Центр Развития Образования] http://www.g-star.com/

Маршалла Фонда семейный фонд ищет, чтобы внести существенные изменения в людей и организаций, ведущих социальных изменений во всем мире. http://www.marshall-foundation.org/

План Nederland - финансовый сторонником Aflatoun Нидерланды программы и Плана Международного работает с несколькими членами Глобальной Сети на региональном уровне на развертывание Aflatoun.http://www.plannederland.nl/

В Scotiabank Светлое Будущее Программы концентратов социальных инвестиций в благотворительной организации или общественные проекты, способствующие благополучию детей, в частности, в области образования, здоровья и благополучия или искоренение бедности среди молодежи. [Страны сторонником Мексике и сторонником Aflatoun Nickelodeon кампания]http://scotiabank.com

Aflatoun-получателя Google Гранта. Google программа Грантов поддерживает организации обмена Google философии сообщества, чтобы помочь миру в таких областях, как наука и технологии, образование, глобальное здравоохранение, экология, молодежных и искусства. Предназначен для некоммерческих организаций, зарегистрированных с Благотворительной комиссии Англии и Уэльса или Внутренних Доходов, Google предоставляет уникальный в натуральном выражении рекламная программа мощь Google AdWords рекламного продукта. Google предоставляет наградил рекламу AdWords с сотнями некоммерческих групп, миссия которых диапазоне от животных к обучению грамоте, от поддержки бездомных детей, для содействия ВИЧ образования.

Salesforce.com Фонд помогает некоммерческих организаций по всему миру для выполнения их задач по смелая и новаторская социальная модель предприятия. Его цель-использовать мощность salesforce.com ресурсов для улучшения общин и содействия сострадательный капитализм. Он жертвует лицензии и pro bono поддержку отборочные некоммерческих организаций, в том числе Aflatoun.http://foundation.force.com/home

Ашока определяет и вкладывает средства в ведущих социальных предпринимателей - Чрезвычайный лиц с беспрецедентной идеи для изменений в своих общинах - их поддержка, их идеи и институты на всех этапах их карьеры. Ашока Ребята пользу от частью глобального общения на всю жизнь. В настоящее время, в восемь Ашока люди, непосредственно вовлеченные в рулона-из Aflatoun программы по всему миру.http://www.ashoka.org/

ChildFund International вдохновение и обусловлен тот потенциал, который характерен для всех детей - потенциал не только выжить, но и процветать, чтобы стать лидерами, которые принесут позитивные изменения для тех, кто их окружает. Сердце ChildFund International остается один-на-один соединения с помощью ребенка спонсорство. http://www.childfund.org

e-Learning для Детей - Глобальная некоммерческая организация, посвященный открытию дверей для образования во всем мире. Основанная в 2004 году, e-Обучения для Детей посвящен весело и БЕСПЛАТНОГО обучения в Интернет (или через CD-ROM) для детей в возрасте 5-12 с более чем 175 лучших в своем классе курсы по математике, наука, язык, искусство, компьютеры, английский как второй язык, здоровье и жизненные навыки.
Некоторые из курсов также доступна на испанском, французском и португальском языках; других языках находятся в стадии разработки. Большой добровольцев состоит из образования и e-Learning специалистов и бизнес-профессионалов со всего мира стремятся сделать разницуhttp://www.e-learningforkids.org

MasterCard Фонда считает, что люди имеют потенциал, чтобы изменить свою жизнь, и для улучшения жизни своих семей и общин. Путем расширения доступа к микрофинансированию и образования молодежи в развивающихся странах, основу, позволяет им реализовать свой потенциал и выбраться из нищеты. Это независимый, частный фонд, основанный в Торонто, Канада, и был создан благодаря щедрости MasterCard Worldwide в то время в компании initial public Offering) в 2006 году. 
MasterCard фонд сотрудничает с Aflatoun развивать Aflateen обучения и учебных материалов. Он является партнером в подготовке к реализации программы, создание место и налаживания взаимодействия и связи между различными сторонами, вовлеченными в Aflateen.http://www.themastercardfoundation.org

План Международных направлена на достижение долгосрочного улучшения качества жизни детей сирот в развивающихся странах. План выступает за права детей, и помогла миллионам детей, чтобы иметь возможность внести свой вклад в их обществе, в положительную сторону. План имеет представительства в 45 странах мира и является одним из крупнейших в мире организаций по развитию.http://www.plan-international.org/

В Schwab Foundation for Social Entrepreneurship стремится быть первым организации для выявления, отбора и обратив внимание выполнена социальных предпринимателей на региональном и глобальном уровнях, стимулирует продуктивную связей между ними. В Шваб фонд работает в тесном сотрудничестве с Всемирным Экономическим Форумом.
В настоящее время, пять Шваб нерешенные Социальные Предприниматели и непосредственно участвует в раскрутке Aflatoun.http://www.schwabfound.org/


 

Вінницький соціально-економічний інститут

Специфіка діяльності інституту – надання освіти молоді з особливими потребами через впровадження новітніх освітніх технологій.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж