ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Еколого-економічна освіта з дитинства

Еколого-економічна освіта з дитинства

З 1 вересня 2013 року в українських школах з'явиться новий предмет - екологія.
В цьому році він буде вводитись факультативно. Програма уроку екології не буде перетинатися з програмами природознавства та охорони здоров'я.

 

"Зараз ми розробляємо підручники для шкіл і плануємо в цьому році з першого вересня для 1-го та 2-го класів (зараз ми визначаємося зі школами) зробити пілотні уроки з екологічним ухилом", - сказав міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, передає "Комсомольская правда в Україні".

 

На Вінниччині колектив творчої майстерні ELVI`STUDIO, Регіональний центр сучасного мистецтва "Арт-Шик", Громадський центр інвестиційних технологій та Центр іноваційних технологій освіти розробили спільний проект по творчому еколого-економічному вихованню молоді "EkoEcoMess - transform in order" (Екологічний і економічний безлад - перетворимо в порядок).
Структура проекту:
"Перетворюємо відходи - в сировину" - роздільний збір відходів у навчальних закладах
"Золота піраміда ECСO" - просування, візуалізація і реклама проекту
"Універсіади з екології та економіки в Україні" - освіта (відкриті уроки, інтерактивні семінари) і мотивація (змагальність, ігри)

         З нового навчального року у кількох школах міста будуть встановлені по 3 контейнери для збору сировини та "Дошки молодого підприємця".

В першому будуть збирати органічні відходи. Органічні відходи будуть використовувати фермерські господарства.

В другому відходи з харчової пластмаси. Харчова пластмаса буде подрібнена і використовуватиметься у виробах шкільних майстерень.

В третьому відходи з нехарчової пластмаси (переважно канцелярьські вироби та іграшки). Нехарчова пластмаса буде використана для складання пірамід та інших виробів художньої тематики.

На "Дошках молодого підприємця" будуть розміщені економічні розрахунки і письмові витяги з кращих робіт до Універсіади.

        У вересні в школах міста будуть проведені презентації-виставки, майстер-класи та відкриті уроки по темам:

"Відношення до відходів як до сировини"

"Творче мислення та візуалізація"

"Створимо ще один бюджет країни своїми руками"

"Еколого-економічні розрахунки"

       Розпочнеться підготовка до Універсіади з економіки - будуть розглянуті та оприлюднені реферати-дослідженя з екології і  економіки учасників 1-го етапу, триватиме підготовка до інтерактивного 2-го етапу та до 3-го етапу - телевізійного фіналу з економічних та екологічного конкурсів, а також конкурсу "Золота піраміда ЕССО" та пройде аукціон з продажу кращих робіт в прямому ефірі.

Фотография: Мы говорим о том, что необходим творческий подход к эколого-экономическому образованию - учиться нужно тоже творчески. Творчество - двигатель в любом обучении - это более объёмный и универсальный подход в решении ЛЮБЫХ задач!Фотография: 23.05.2013 в конференц-зале ТЦ "Интер-Шик" (г.Винница) состоялась презентация социально-экологического арт-проекта "Золотая пирамида ECСO", организованного творческим объединением "АртЕль ELVI'STUDIO" при поддержке галереи команды РЦСИ "АРТ- ШИК" и общественной организации  " Культурные стратегиии XXI ".
.
Фотография: Проект готовится "переступить  порог отчего дома" , чтобы обрести новых партнёров, с целью достижения результата: к чистоте наших городов через программу творческого преобразования ARTEKKO. Будь в тренде - живи в стиле ECO.Фотография: Final Round!
.
Фотография: http://vk.com/mycrowdfunder - crowdfunding (народное финансирование) Краудфандинг. Идеи, финансирование, инвестиции
Словник еколога-економіста:

 

 

Екологічно чистий чиновник - чиновник не шкідливий для оточуючих та той, що не приносить економічні збитки країні (Не мовчи !!!).

 

(Відео - Діти знають, діти повторять...)

 

========================================================================

 

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В ЯКИХ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЬ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАХОДИ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ "STOP ECCO MESS" (практика виховання у школярів звички розділяти сміття перед утилізацією)

 

1.Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 ім.М.І. Пирогова - http://sch1.edu.vn.ua/

 

2.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - http://sch2.edu.vn.ua/

 

3.Загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М.Коцюбинського - http://sch3.edu.vn.ua/

 

4.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва - http://sch4.edu.vn.ua/

 

5.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей № 7 - http://sch7.edu.vn.ua/

 

6.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 - http://sch8.edu.vn.ua/

 

7.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 - http://sch9.edu.vn.ua/

 

8.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 - http://sch16.edu.vn.ua/

 

9.Фізико-математична гімназія №17 - http://www.pmg17.vn.ua/

 

10.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 - http://sch19.edu.vn.ua/

 

11.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 - http://sch26.edu.vn.ua/

 

12.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гуманітарно-естетичний колегіум №29 - http://sch29.edu.vn.ua/

 

13.Вінницький технічний ліцей - http://vtl.edu.vn.ua/

 

.
ГРАФІК         
проведення презентацій програми по розділенню відходів та конкурсу «Золота піраміда»
 (Положення на сайті http://ueeu.in.ua/pravila/polozhennya.html)        
у загальноосвітніх навчальних закладах серед учнів (по 6 учнів з 5 по10 класи в актовому залі, потрібен проектор, ноутбук та екран) та на батьківських зборах
             
Ш № Навчальний заклад Серед учнів На батьківських зборах
      Дата Час Дата Час
1 1 (56-23-88) Алла Евг 22.окт 14.30    
2 2 (56-26-46) 16.окт 13.25    
3 3 (35-43-36) 16.окт 11.00    
4 4 (56-24-45) 562389-Тат.Мих 14.окт дек.20    
5 7 (56-23-92) 562375-Раиса Мих 14.окт 14.55    
6 8 (26-50-13) 15.окт 12.окт    
7 9 (26-55-58) 15.окт 14.00    
8 16 (53-45-80) Олена Олек дир.534582  22.окт дек.50    
9 17 (61-14-50) 690550 Лилиана Вас 17.окт 14.00    
10 19 (35-41-16) Нат.Вас м.т. 18.окт 12.май    
11 26 (59-21-82) 355056 Марина Ив 21.окт 14.00    
12 29 №29 (67-03-49) 665879 Любовь Геор м.т. 21.окт ноя.35    
13   Тех.лицей (35-24-08) 352385 Лариса Пет 17.окт 12.00    
14   Палац дітей та юнацтва по запиту      
    Для всіх навчальних закладів у скайпі по запиту      
             
Потрібно також запросити організаторів на батьківські збори, роздати флаєра з інформацією (http://ueeu.in.ua/un/ekologiya.html).
             
Ірина Миколаївна: м.т. ...        
(тел.организаторів -526-502, Олександр, Владислав)  

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж