ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Ігри, конкурси, майстер-класи, гуртки, виставки та інші заходи програми » Майстер-клас: Генерація нових ідей

Майстер-клас: Генерація нових ідей

 

Herbert Weber, Ohne Titel Nr.10, 2008

© Herbert Weber


Провожу мастер-классы, посвященные генерации новых идей. По своему опыту знаю, что лекции – одна из самых бесполезных вещей. К концу обычного выступления слушатели уже забывают половину услышанного.

Во время мастер-класса слушатели придумывают все самостоятельно. Я только задаю правила игры и помогаю им в этом.

Может быть интересно компаниям, которые вкладывают деньги в обучение своих сотрудников. Или организациям, находящимся в творческом тупике.

Короткий синопсис

Экскурс в историю. Рассказ о том как люди думали раньше. Точнее - думали, что думали.

Деконструкция и конструкция. Разбираем игрушки на части и учимся собирать их <<неправильно>>. Борьба со стереотипами. Улучшение и создание принципиально новой, более интересной игрушки.

Шаблоны. Примеры того, что все люди думают одинаково.

Разбор правил спортивной игры. Создание новых игр с новыми правилами.

Метод проб и ошибок. Недостатки метода. Эдиссон. Кубик Рубика как генератор случайных чисел и решений.

Основные приемы комбинаторики. Сложение, вычитание, пересечение и умножение. Попытки систематизировать накопленный опыт. Решение стандартных задач.Триз.

Мозговой штурм. Методология коллективного и индивидуального решения задачи. Ошибки и сновидения.

Работа со временем. Куринский. Автодидактика.

Решение нестандартных задач.

Реклама - как частный случай условно нестандартного решения проблемы. Рекламные ролики. Примеры и классификация приемов. Создание собственных рекламных роликов.

Придумывание невозможных задач. Выведение формулы поведения человека.
Создание собственной религии. Спасение цивилизации.

Катарсис

Пишите: dchernyshev@gmail.com

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж