ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Ігри, конкурси, майстер-класи, гуртки, виставки та інші заходи програми » Юні снайпери-ракетники проти інопланетного Тіноїда* та песиголовців**. Битва Еко-кіборгів.

Юні снайпери-ракетники проти інопланетного Тіноїда* та песиголовців**. Битва Еко-кіборгів.

Песиголовці (вовкулаки)

Створіння з української міфології.

детальніше

Еко-Гра у школі №16

Захід проходив у школі №16 м.Вінниці. На заході школярі 5-х классів змагались з Тіноїдом у влучанні в мішені.

детальніше

*Тіноїди - бездушні роботи які знищують людей і викликають екологічні та економічні катастрофи.

**Песиголовці - кровожерні створіння з української міфології.

===========================================================================

Організатори сподіваються відволікти молодь від компьютерних ігор, навчити використовувати підручні матеріали, конструювати і створювати власними руками просту техніку та підтримати своїми діями наших воїнів. 

Більш складну техніку (беспілотні радіокеровані літальні апарати класа F5D для перегонів) будуть конструювати бажаючі учасники гри.

До участі у Еко-грі допускаються команди які пройшли інструктаж та виготовили не менше двох власних роботів кожна.

До участі у Еко-грі допускаються роботи виготовлені з пластикових відходів, мають габарити (40-60)х(20-40)см та оснащені пневмо-гідро зброєю.

Запити на участь у заходах та виникаючі запитання надсилати на телефони вказані на сторінці Контакти.

Заходи та майстер-класи серед 4-6 класів відбуваються у школах: №4, №16, №23, №26 .

Продовження Еко-гри та війни роботів і формування армії кіборгів-опришків (кіборгів-укропів) та їх супротивників, виготовлених школярами, буде відбуватись у школах міста та області.

 

Червоний світанок (2012)(Росомахи) - Фантастичний фільм про партизанський опір молоді проти загарбників у США - http://www.youtube.com/watch?v=h_tv_q5qHqY

Рухнувшие небеса (2011)(Сошедшие с небес)Фантастичний фільм про те, як вижити і навідь повернути те, що було втрачено при інопланетному вторгнені.

 

 

Благодаря "киборгам" украинская армия станет лучшей в Европе

26 октября 2014, 10:35

Я знаю точно, что украинская армия обязательно станет в перспективе одной из лучших в Европе. И эту уверенность в меня вселяют вот те самые "киборги" из донецкого аэропорта. Я много общаюсь с разными людьми, имеющими отношение к войне, но все в один голос говорят, что осознать с рассказа жизнь "киборгов" невозможно. Один мой знакомый, который видел не одну, не пять и даже не десять воен, сказал мне "представь себе, все что мы видели до этого, это еще не ужас. Таких условий я не видел нигде, но ребята, которые там, не потеряли человеческого лица. Это самые смелые люди в самых ужасных условиях, которые я когда-либо видел".

Мнение этого человека для меня лично супер-авторитетно. Когда он мне вчера это рассказывал, у него горели глаза от восхищения ребятами. Эти самые "киборги", которые в обычной жизни были обычными людьми, сделали самое главное для Вооруженных Сил Украины, они создали легенду. И эта легенда лучший фундамент, на котором должна быть построена украинская армия, которая обязана, нет даже правильнее сказать обречена, стать одной из лучших в мире.

Иначе мы все, а в первую очередь политики и власть в этой стране ,будем плесенью, если не сможем эту легенду в пределах одного аэропорта превратить в армию-мечту...

Читайте:
В сети появилось эксклюзивное видео танкового боя между "киборгами" и террористами
"Киборги" из донецкого аэропорта записали видеообращение к своим родным и всем украинцам

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж