ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Ігри, конкурси, майстер-класи, гуртки, виставки та інші заходи програми » Заходи АТМ "Лабораторія освітнього дизайну" КВНЗ "ВАНО" » Чарівна мандрівка в “Казку"

Чарівна мандрівка в “Казку"

Конспект-реліз виїзного заходу для організованих груп.

 Для розсилки по учбових закладах.

Проект - “Чарівна мандрівка в “Казку”

(Волшебное путешествие в “Сказку”)

 

            Колектив розробників програми з позашкільної освіти «Територія інновацій» пропонує до уваги дітей та їх батьків наступний виїзний захід-послугу: «Виїзні майстер-класи – мандрівки-квести», на період весна-літо-осінь орієнтовані на дитячу аудиторію віком від 7 до 14 р.  

Ідея та короткий опис заходу:  

-        Розважально-освітній (неформальна позашкільна освіта) виїзний захід: пригода-квест “Чарівна мандрівка в “Казку”.

 Група дітей в супроводі вчителів та організаторів (до 3-осіб) вирушає у мандрівку-квест з метою:

-        Урізноманітнити дозвілля дітей та їх батьків та наблизити їх до природи і довкілля.

-        Участі у  виїзних майстер-класах  розважально-освітнього характеру: (каталог майстер-класів додається).

Під час мандрівки можуть відбуватись: ігрові маршрутні пошуки Еко-скарбів, змагання у РобоТирі, запуск водних Еко-ракет та авто, виконуватись Еко-місії, та інше. (Див. Сценарій).

Карта з маршрутом розробляється та затверджується організаторами та кураторами груп.

Місце проведення:

Розважально-освітня (неформальна позашкільна освіта) подорож-пригода\мандрівка-квест в околиці комплексу відпочинку «ГРК «КАЗКА» (відео - https://youtu.be/YWceNbrfwR0).

Зміст:

Проекти програми «Територія інновацій» («Майстриня», “Піраміда порядку”, “Хелловій”, “РобоТир” та інші) -  використовуються в якості  наповнення  сценарієв заходу.

Комплекс послуг від ГРК «Казка»:

1.Харчування дітей - комплексний обід:

№1:Картопля фрі,шашлик курячий.соус.узвар та здобна випічка.

№2 Картопля фрі, соус, гамбургер, узвар.

№3 Вареники з картоплею, сметана, узвар, здобна випічка.

Обід можливо погодити заздалегідь.

Вчителів пригощаєм за наш рахунок за окремим столом.

Катання на катері: 450 грн за 1 год, по10 дітей - 45 грн з дитини, можливо по півгодини 20 дітей.

Катання на конях верхи: 250 грн за 1 год, по 5 хв - 12 дітей - по 22 грн.

Трансфер – 400 грн за 20 чол + 2 вчителя безкоштовно.

Майстер-класи (МК) від АТМ «Лабораторія освітного дизайну» з проекту «Майстриня».

Вартість занять протягом 90 хв. – 50 грн. Вартість матеріалів входить до вартості МК. 

Разробники:

Владислав Луцяк  – головний дизайнер, керівник ГО „Академія творчості Артекко” та „Лабораторії освітнього дизайну” ВОІПОПП, автор і розробник проекту культурно-розважальних заходів ART ECO PARTY та „Золота піраміда – ЕКО”, який є невід’ємною складовою програми «Територія інновацій», розробник та виконавець візуального символу проекту з розділення відходів – 4 м. новорічної (2014) ялинки-інсталяції із поламаних іграшок у ТРЦ «МЕГАМОЛЛ».  

Олександр Загоруйко  –  керівник ГО «Центр інвестиційних технологій» та Центра інноваційних технологій освіти, розробник мотивуючих еколого-економічних конкурсів, Еко-техно фестивалей, Універсіад, патріотичних дитячих ігор у рамках програми «Територія інновацій» та проекту «Розділення Відходів». 

Маргарита Луцяк:  методист-кореспондент ВОІПОПП, керівник проекту “Майстриня”, ведучий дизайнер-флорист „Лабораторії освітнього дизайну” ВОІПОПП. 

Приймали участь та надали консультацію:

Консультант-рецензент: викладач молодших класів загальноосвітньої школи\ліцею І-ІІ ступенів  Іванович С.І

 

Проект підтримано:

Програма затверджена на засіданні кафедри “Методології та управління освітою” ВІПОПП — керівник Юрчук Л.М.

 

Дирекція ГРК «СКАЗКА»

 

 

Контакти:  

  т. (093) 6937972, т. (063) 0700469  

http://www.ueeu.in.ua,

т.(044)362-54-72,

treelife.ua@gmail.com
Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж