ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Конкурс Арт проектів "Берегиня"

Конкурс Арт проектів "Берегиня"

 

Положення по конкурсу 

«БЕРЕГИНЯ»

 

Присвячується дітям Вінниці та Вінницьких районів.

Прес-реліз проекту  

            Декорування  поверхонь  конструкцій  (12 плит огророжі) спортивного  майданчика школи №26

           Створення арт-простору та публічної  творчої майстерні (паблік-арт), як приклад тривалого творчого процесу із залученням школярів Вінниці та районів.  До процесу долучаються всі школи вінниці. Потенційна аудиторія складає 10 000 учасників глядачів та до 50  учасників конкурсантів-школярів.

 

Об'єкт   – бетонні панелі навпроти спортивного майданчика школи №26

Площа декорування    75 м.кв.  Загальна кількість  - до 20 плит.

Сюжет та тематика:  обережна символіка вишиванок – зображення «Дерева Життя», «Берегині»  

Паблік-арт, мистецтво в публічному просторі, просвітницький проект – перетворення публічного місця занять спортом  у арт-простір етнічної тематики, яка несе просвітницький та розвиваючий характер. Проект розпочинає низку створення  монументально-декоративних робіт по школах Вінниці та районів Вінниці.

Техніка виконання:    монументально-декоративно  розпис, стріт-арт, графіті.

Тематика декоративних робіт:  орнаментальна  традиційна  та обережна символіка витинанки та вишиванок. Знаки-обереги  вишиванок та написи-розшифровки.  Стиль «ЕТНО». Знаки-обереги, символи та елементи вишиванок, які застосовувались  для нанесення на рушники, одежі, тканини – були традиційно присутні в оселі.

 

 

Положення

На території спортивного майданчика  розташовано 12\ 20  бетонних (підготовлених для нанесення декоративного розпису)   панелей. 

Дирекція школи №26 разом оргкомітетом програми «Теріторія інновацій» ,   ініціювала  проведення конкурсу для школярів Вінниці та р-онів Вінниці  на кращий ескіз декоративного розпису.

Під час відбіркових турів та періоду проведення конкурсу,  по школах Вінниці та школах  р-онів Вінниці  відбудуться наступні заходи:   майстер-класи, зустрічі  із представниками орг-комітету,  майстрами –викладачами, які мають пояснити суть конкурсу, допомогти потенційним учасникам визначитись із стилістикою, форматом та концепцією робіт,  що готуються для конкурсу.

Компанія АВАЛОН-5 надала матеріали для створення  підготовлених  місць для реалізації відібраних робіт*, надає матеріали для виконання робіт, забезпечує  переможців дипломами та подарунками (Загальна кількість переможців – до 20 – по кількості панелей). 

Забезпечується матеріал для творчіх майстер-класів під час учбового року**. (Заготівки на майстер-класи хеннд-мейд). Додаток №1.

 

Конкурс триває протягом 3 –х місяців тв. Фінальний відбірковий   тур та виставки кращих робіт відбудуться під час  Різдвяних та Новорічних  свят.

 По закінченню кращі роботи мають бути виставлені в холі інституту  КВНЗ «ВАНО»,  холі пед.-універсітету, в холі  бібліотеки  ім. Темірязева,  ТРЦ  «МЕГАМОЛ» та іншіх публічних місцях  ТРЦ…. (Загалом в публічних місцях Вінниці).

Для робіт обрані наступні символи по матеріалам сайту: «Берегиня». «Древо Життя»,

http://folkmoda.net/articles/tamnichi-kodi-predkiv-12-golovnih-simvoliv-ukrajinskoji-vishivki

 

 

Для зручної роботи та зв’язку із конкурсантами:

 

  1. Від скановані  ескізи відправляються на скриньку  оргкомітету, поштова скринька ,,,,,,,,,,,,
  2. Возміщуються на сторінках  АТМ  https://www.facebook.com/atmkvnzvano/ в соц.-мережах
  3.  Створюються окремі  сторінки конкурсу у ВК та ФБ із  розташуванням логотипів  спонсора.
  4. Створення  рекламного плаката 50\100 шт. А3 та 20шт.  А2.
  5. Буклет євро-флаєр 3 000 прим. Для роздачі учасникам майстер-класів в школах.

Відбіркові тури (від 2 до 3-х) -  реалізація кінець учбового року 2016\2017

Кращі роботи переводять переможці на панелі під час весняних канікул 2017 та\ або  літніх таборів 2017 (частина робіт створюється навесні – тобто йдеться про тривалий у часі процес)

             Конкурс є процесом, який триває весь учбовий рік, що дозволяє залучити більшу кількість учасників та провести ряд заходів рекламно-просвітницького та соціального характеру. На каналі ВДТ та інш каналах запропоновано проводити зустрічі із учнями та вчителями які приймають участь у конкурсі….

 

 

Терміни проведення: початок 09.09.2016 – фінал 20.12.2016

Реалізація весна-літо 2017.

Інші заходи від  АТМ,  які є потенційною рекламною платформою для спонсора:

 

1) Створення секційної  майстерні 3Х6 м. ( Потенційно Секції АВАЛОН-5) –  на теріторії інституту КВНЗ «ВАНО» – пл Європейська. (Згідно проекту та дозволу на розташування малої архітектурної конструкції  програми «Теріторія інновацій» - дозвіл отримано)

2)Майстер-класи для дітей сиріт, дітей-переселенців, дітей героїв АТО

3) Проведення фестивалів «Етно-фентезі арт ту 30\31.10.2016 та  фестивалю екологічної ялинки 15\25.12.2016 театр Садовського)

 

Проекти  розроблено згідно  концепції національно-патриотичного розвитку дітейтамолоді в Україні.

http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/47154/

 

  

Розробка концепції проекту та ідея: 

АТМ «Лабораторія освітнього дизайну» КВНЗ «ВАНО» - керівник Луцяк  М.Я Тел. +380960983524

ГО «Академія творчості «Артекко» - керівник Луцяк В.В.

Партнерська програма з неформальної позашкільної освіти «Теріторія інновацій»  http://ueeu.in.ua/

Сторінка конкурсу - ueeu.in.ua/26

 


Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж