ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Кэмп-мероприємства, акції, конкурси » Ви молоді і не працевлаштовані - тоді ми йдемо до Вас!

Ви молоді і не працевлаштовані - тоді ми йдемо до Вас!

       Головна сторінка - Проекти - Антикризова гуманітарна програма
       - Грант №43743 «Ви молоді й не працевлаштовані - тоді ми йдемо до Вас!»


Реєстраційний номер: 43743
Дата реєстрації: 2011/02/03
Назва проекту: Ви молоді й не працевлаштовані - тоді ми йдемо до Вас!
Бюджет проекту: 20080 грн.
Опис проекту: Розробка та запуск Інтернет-сайту з питань працевлаштування, підготовка та видання посібника з планування кар’єри, проведення тренінгів з питань ведення підприємницької діяльності, курсів народних промислів, конкурсу бізнес-планів та ярмарку вакансій
Організація: Вінницька обласна молодіжна громадська організація "Молодіжна ліга розвитку підприємництва"
Адреса організації: 21030, м. Вінниця, вул. Стахурського, 52/13
Телефон: 043257-80-98
Веб-сайт: http://www.kredit.vn.ua
Ел. пошта: mlrp@ukr.net
Керівник проекту: Поліщук Геннадій Станіславович
Статус проекту: Проект завершено


Програма: Антикризова гуманітарна програма / Підтримка молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів
 « Ви молоді й не працевлаштовані - тоді ми йдемо до Вас!» на Ю-тубі.


У Аграрному університеті м.Вінниця

У школі №1 м.Вінниця переможці чемпіоната з бізнес моделювання.

Объявлены Конкурсы

Ежегодно Международный фонд "Возрождение" объявляет конкурсы в соответствии со своими целями и приоритетами.

Интересные, инновационные, общественно значимые проекты могут претендовать на поддержку вне объявленными конкурсами или вне предельного объема финансовой поддержки, определенного условиями конкурсов. Такие проекты следует оформлять в соответствии с аппликационными формами для внеконкурсных проектов .

Внеконкурсные проекты следует направлять по почте на адрес: 04053, г. Киев, ул. Артема, 46, Отдел управления проектами Международного фонда “Возрождение”. Фонд официально подтверждает получение проектов и их регистрацию письмом направляет заявителям в течение 7 дней с момента получения корреспонденции.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж