ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
-->
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

Прес-реліз (ДЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ З ДНЯ НАДХОДЖЕННЯ РЕЛІЗА). 29.04.2016 р.   

За додатковою інформацією звертатися до: Загоруйко О.Д. керівника ГО «Центр інвестиційних технологій». Подробиці та відео на сайті http://ueeu.in.ua/f програми «Територія інновацій»: http://ueeu.in.ua/ti . Тел.: 063-8857688, E-mail: ueeu@i.ua  .

 

У суботу 30.04.2016р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбудеться підготовчий майстер-клас до Фестивалю «Еко-техно-Патріо», який буде проводитись  28.05.2016р. АТМ «Центр інноваційних технологій освіти» КВНЗ «ВАНО» та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької Академії Неперервної Освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.  

Учасники Фестивалю продемонструють вироби та конструкції з твердих побутових відходів, що зібрані на стендах-локаціях, що встановлюються у навчальних закладах та позмагаються у номінаціях Фестивалю. Юні козаки запустять водні ракети з пускових установок Кіборгів-опришків та пневмобластерів Робо-Тира, розроблених спеціалістами КТ«Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та ГО «Центр інвестиційних технологій», та власних конструкцій, які виготовили на майстер-класах, гуртках та обласних станціях технічної творчості. Відбудуться показові виступи радіокерованих авто, авіа моделей та квадрокоптерів.

Учасники отримають: Грамоти  і сертифікати від організаторів Фестивалю, цінні подарунки та проспекти Міністерства оборони, пам`ятки-рекомендації щодо використання обладнання Стендів-локацій з роздільного збору твердих побутових відходів.

На Фестиваль запрошені Центри технічної творчості молоді області, а також юні конструктори і митці з 17, 16 шкіл міста. Батьки та куратори команд приймуть участь у змаганні на Робо-Тирі. У школах учасниках заходу будуть встановлені Стенди-локації з роздільного збору твердих побутових відходів програми «Територія інновацій». Проходить заочний конкурс відео Еко-моделей та Еко–локацій.

Учасників нагородять: представники кафедри екології та природничо-математичних дисциплін Вінницької академії неперервної освіти, Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна», Вінницької торгово-промислова палата, комітету з фізичної культури і спорту ВМР, обласного військового комісаріату, ГО «Центр інвестиційних технологій.

Захід фінансується з коштів Вінницького обласного бюджету та ГО «Центр інвестиційних технологій». Інформаційна підтримка - департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

 

На заходах відбудеться збір корків від ПЕТ-пляшок та аукціон моделей. Зібрані матеріали і кошти будуть передані на протези інвалідам АТО.

Відео заходу та запрошення на наступний Фестиваль будуть надіслані організаторам схожого фестивалю, який щороку в червні проводить національна фізична лабораторія Великобританії (NPL) (http://www.npl.co.uk/educate-explore/water-rocket-challenge/), а також навчальним закладам Прибалтики, Польщі, Молдови та Білорусі. https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch  https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract .

Матеріали


Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджуеться за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж