ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Прес-реліз-звіт Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

Прес-реліз-звіт Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

 

Прес-реліз (ДЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ З ДНЯ НАДХОДЖЕННЯ РЕЛІЗА). 01.05.2016 р.   

За додатковою інформацією звертатися до: Загоруйко О.Д. керівника ГО «Центр інвестиційних технологій». Подробиці та відео на сайті http://ueeu.in.ua/f програми «Територія інновацій»: http://ueeu.in.ua/ti . Тел.: 063-8857688, E-mail: ueeu@i.ua  .

 

У суботу 30.04.2016р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся підготовчий майстер-клас до Фестивалю «Еко-техно-Патріо», який буде проводитись у червні 2016р. АТМ «Центр інноваційних технологій освіти» КВНЗ «ВАНО» та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької Академії Неперервної Освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.  

Учасники Фестивалю продемонстрували вироби та конструкції з твердих побутових відходів, які зібрані на стендах-локаціях, що встановлюються у навчальних закладах та позмагались у номінаціях Фестивалю. Юні козаки запустили водні ракети з пускових установок Кіборгів-опришків і пневмобластерів Робо-Тира, розроблених спеціалістами КТ«Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» і ГО «Центр інвестиційних технологій», та власних конструкцій, які виготовили на майстер-класах, гуртках та станціях технічної творчості. Відбулись показові виступи радіокерованих авто, авіа моделей та квадрокоптерів.

Учасники отримали: Сертифікати від організаторів майстер-класа, пам`ятки-рекомендації щодо використання обладнання Стендів-локацій з роздільного збору твердих побутових відходів.

На майстер-клас прийшли юні конструктори і митці з 17, 16 шкіл міста де встановлені Стенди-локації з роздільного збору твердих побутових відходів програми «Територія інновацій».

Учасників нагородили: представники кафедри екології та природничо-математичних дисциплін Вінницької академії неперервної освіти, Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна», ГО «Центр інвестиційних технологій.

Захід фінансується з коштів Вінницького обласного бюджету та ГО «Центр інвестиційних технологій». Інформаційна підтримка - департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На заходах відбувався збір корків від ПЕТ-пляшок та аукціон моделей. Зібрані матеріали і кошти будуть передані на протези інвалідам АТО.

Відео заходу та запрошення на заходи будуть надіслані організаторам схожого фестивалю, який щороку в червні проводить національна фізична лабораторія Великобританії (NPL) (http://www.npl.co.uk/educate-explore/water-rocket-challenge/), а також навчальним закладам Прибалтики, Польщі, Молдови та Білорусі. https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch  https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract .

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж