ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » - ПРОГРАМА з розвитку ТЕНІСУ у місті Вінниці і області » Додаток №4

Додаток №4

 

Ця сторінка розміщена окремим файлом на сайті http://ueeu.in.ua/un/programa-tenis/dodatok-4.html у зв’язку з кричущим випадком у СК «Колос»  та листом-скаргою на його директора.

Додаток №4

 до Програми по розвитку тенісу (ПОСИЛАННЯ У ФЕЙСБУК ТА НА САЙТ)

у Вінницькій області

Розрахунок пропускної спроможності залу СК «Колос»

Перед обрахунком необхідна деяка передумова як і по залу Вінницького кооперативного інституту.

Після будівництва СК «Колос» (далі - СКК) і початку його роботи до нього зайшла ДЮСШ №3, яка орендувала тенісні корти всередені бігової доріжки і тренувальну тенісну стінку. На той час школа мала неабиякі успіхи і рейтинг у Україні. Кілька фіналістів республіканських змагань, і у подальшому членів юнацьких збірних наприклад Ізраїлю. У школі займались сотні юнаків та дівчат міста. Після від’їзду тренера Загоруйко О.Д. за кордон через деякий час секція припинила своє існування.

Два роки назад тренер повернувся відкрив 12 тенісних клубів у місті, провів декілька турнірів у тому рахунку Спартакіаду з тенісу серед ВНЗ області (посилання) де команди які він тренував зайняли 1 та призові місця, а також 9 місце по Україні.

Але неодноразове звернення до керівництва СКК та вишестоячого органу з проханням дозволити тренуватися у СКК або відкрити тенісну школу для малечі наштовхувались на відмови, а іноді і дії в грубій формі (скаргу на дії директора СКК можна знайти у Додатках).

Таким чином на сьогодні Вінницька область займає передостаннє місце в Україні по розвитку тенісу, що не в останню чергу зумовлено відношенням адміністрацій спортивних закладів міста і області до цього виду спорту по рівню розвитку якого (а також баскетболу) роблять висновок про розвиток спорту в цілому в регіоні (країні). У зв’язку з чим відбулась перереєстрація Федерації тенісу м.Вінниці https://www.facebook.com/groups/329843367412272/ та розроблена Програма з розвитку тенісу - http://ueeu.in.ua/pt .

.

Розрахунок сплати за оренду комерційної тенісної ДЮСШ у СКК

Ранкова зміна 30дітей х 50грн х 25дн = 37 500грн, Вечірня зміна 40дітей х 50грн 25дн = 50 000грн

Вечірнє тренування (студенти та дорослі) 12чол х 60грн х 25дн =  18 000 – 5 500(тренеру) = 12 500грн

Всього: 100 000грн

На ці цифри можливо вийти через 2 роки функціонування ДЮСШ та після створення дитячих шкільних тенісних клубів (процес створення вже розпочато аналогічно створеним 8 тенісним студентським клубам Студентської ліги).

==============================================================================

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж