ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Йога » Поза змеи.

Поза змеи.

Исправляем сутулость и корректируем работу органов задействованных в упражнении.

Для исправления сутулости

Выпить натощак стакан теплой воды мелкими глотками.

Лечь на пол, лицом вниз. Вытянуть ноги. Выдохнуть. Положить ладони на пол на ширине плеч. Начать поднимать туловище не помогая себе руками и одновременно: делаем медленный вдох диафрагмой, сосредоточившись на щитовидной железе мысленно посылая ее секрет на позвоночник, разглаживая его в месте сутулости, затем переводим вдох на верхнюю часть легких и полностью вдохнув задерживаем дыхание продолжая мысленно выглаживать позвоночник. Голова максимально запрокинута. Туловище поднимаем до тех пор, пока только лобок будет касаться пола. Сократить анус и ягодицы, напрячь бедра. Через несколько секунд расслабляемся и начинаем выдыхать в обратном порядке - легкие, диафрагма и медленно опускаемся напол. Повторить позу 2-3 раза, затем расслабиться. Сделать несколько подходов, потратив на них суммарно около 15 минут.

Поза змеи для женщин, но без дыхания

Асана устраняет расстройства женской половой системы - такие, как лейкорея (бели), дисменорея и аменорея. Она тонизирует яичники и матку, стимулирует аппетит и устраняет запор, нормализует работу всех органов брюшной полости (особенно печени и почек). Наконец, она выравнивает и укрепляет межпозвоночные диски, снимает боли в спине, делает спину гибкой и здоровой. Несколько советов преподавателя: Все движения выполняйте качественно и осознанно. Следуйте рекомендациям – это сделает вашу практику травмобезопасной. Синхронизируйте движения с дыханием. Используйте пропсы (вспомогательные материалы) для более удобного и травмобезопасного выполнения асан. При выполнении асан следует избегать автоматизма. Обязательно сосредоточьтесь на ощущениях, которые возникают во время упражнений, не отвлекайтесь на посторонние мысли и объекты. Выполняйте упражнения так, как на данный момент позволяет ваше тело.

Официальный сайт http://dayoga.ru/

Страница на Facebook https://www.facebook.com/Dayoga

Подробности http://www.yogaclass.ru/1/429/

.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж