ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Йога » Поза змеи

Поза змеи

Исправляем сутулость, воспаление отделов позвоночника и корректируем работу органов задействованных в упражнении.

Выпить натощак стакан теплой воды мелкими глотками.

Лечь на пол, лицом вниз. Вытянуть ноги. Выдохнуть. Положить ладони на пол на ширине плеч. Начать поднимать туловище не помогая себе руками и одновременно: делаем медленный вдох диафрагмой, сосредоточившись на щитовидной железе мысленно посылая ее секрет и энергию на позвоночник (для половых органов и мочевого пузыря энергию из солнечного сплетения в область таза и ануса), выгглаживая его в месте сутулости или разминая, охлаждая-разогревая в месте воспаления/дискомфорта, затем переводим вдох на верхнюю часть легких и полностью вдохнув задерживаем дыхание продолжая мысленно выглаживать/массировать позвоночник. Голова максимально запрокинута. Туловище поднимаем до тех пор, пока только лобок будет касаться пола. Сократить анус и ягодицы, напрячь бедра. Через несколько секунд расслабляемся и начинаем выдыхать в обратном порядке - легкие, диафрагма и медленно опускаемся напол. Повторить позу 2-3 раза, затем расслабиться. Сделать несколько подходов, потратив на них суммарно около 15 минут.

Поза змеи для женщин, но без дыхания

Асана устраняет расстройства женской половой системы - такие, как лейкорея (бели), дисменорея и аменорея. Она тонизирует яичники и матку, стимулирует аппетит и устраняет запор, нормализует работу всех органов брюшной полости (особенно печени и почек). Наконец, она выравнивает и укрепляет межпозвоночные диски, снимает боли в спине, делает спину гибкой и здоровой. Несколько советов преподавателя: Все движения выполняйте качественно и осознанно. Следуйте рекомендациям – это сделает вашу практику травмобезопасной. Синхронизируйте движения с дыханием. Используйте пропсы (вспомогательные материалы) для более удобного и травмобезопасного выполнения асан. При выполнении асан следует избегать автоматизма. Обязательно сосредоточьтесь на ощущениях, которые возникают во время упражнений, не отвлекайтесь на посторонние мысли и объекты. Выполняйте упражнения так, как на данный момент позволяет ваше тело.

Официальный сайт http://dayoga.ru/

Страница на Facebook https://www.facebook.com/Dayoga

Подробности http://www.yogaclass.ru/1/429/

Упражнения и позы из йоги, с которыми вы навсегда забудете о радикулите и болях в спине

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж