ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Правила игры Courtcompact на счет.

Правила игры Courtcompact на счет.


- ПРАВИЛА игры на счет:  
- Счет аналогичен теннисному. Проигранным очком со стороны бьющего игрока считается вылет мяча за пределы поля, непопадание по мячу ракеткой, непопадание мяча при ударе или подаче в поле, а затем в щель (непересечение нижней горизонтальной линии в щели), помеха принимающему подачу или отбивающему игроку, выполнение удара после второго отскока мяча. После каждого розыгрыша очка смена сторон.  Бьющий и отбивающий могут находиться в любом месте площадки не мешая друг другу. Удары выполняются стандартными ракетками для тенниса или сквоша по стандартным или облегченным мячам. Если после 50-го удара розыгрыш очка не произошел игра останавливается и происходит смена сторон.
 - Подача: на каждую подачу дается 2 попытки как и в теннисе на площадке, прием подачи осуществляется с отскока, последующие удары могут выполняться и слета и с отскока. Подачи выполняются с попеременно с левой и правой стороны тренажера.  Игрок должен находиться вне зоны ограниченной воображаемыми линиями продлевающими ширину тренажера (воображаемые линии перпендикулярны доске отскока тренажера).
- Первая подача: при выполнении подачи подающим тело игрока  в момент отрыва мяча от ладони находится в любом месте площадки за пределами воображаемой линии продлевающей правую сторону тренажера.
- Прием первой подачи: при приеме подачи принимающий игрок находится с левой боковой стороны тренажера и все части его тела и ракетка находятся внутри зоны ограниченной воображаемой линией продлевающеей доску отскока тренажера.
- Принимающий может покинуть зону только после выполнения подающим подброса мяча.
- Вторая подача: при выполнении подачи подающим тело игрока  в момент отрыва мяча от ладони находится в любом месте площадки за пределами воображаемой линии продлевающей левую сторону тренажера.
- Прием второй подачи: при приеме подачи принимающий игрок находится с правой боковой стороны тренажера и все части его тела и ракетка находятся внутри зоны ограниченной воображаемой линией продлевающеей доску отскока тренажера.
Для игры требуется горизонтальная площадка или помещение размерами не менее 3х6 метров (для игроков на колясках 5х10) и 2,5 м в высоту.

Поскольку сила и высока отскока (но не направление и вращение) практически всегда одинаковы возраст и пол пары играющих могут быть любыми. На тренажере на равных могут соревноваться игрок на коляске с игроком на ногах ("Великий уравнитель"     ).

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж