ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Тестові Завдання

Тестові Завдання

Тест №5

детальніше

Тест №4

детальніше

Тест №3

детальніше

Тест №2

детальніше

Тест №1

детальніше

Тест №0

детальніше

Участь у Конкурсі безкоштовна. Навчання і консультації для учасників до, та в період, а для призерів і після Конкурсу безкоштовні. Усі кошти, які використовуються у розрахунках, віртуальні.

Участь у Конкурсі приймуть тільки ті учасники, які надіслали посилання на відео у Ю-тубі з презентацією команди (до 40 секунд) і підтвердили свою учать Реєстрацією та виконали базове Тестове Завдання і надіслали відповіді у таблиці файлу.

Назва файла з результатом Тестового Завдання  (розширення .xls, ppt чи .ods, odp, але не xlsx, pptx чи інші)(!!!). Файл відправляється на скайп (ueeu2013) і електронну пошту та має в темі листа назву файла, наприклад: 0TEST4304854.xls. (де перша цифра назви - "0" це номер ТЕСТУ, а цифри після слова TEST останні 7 цифр номеру телефона капітана команди). Подробиці у базовому TEST-файлі.

Базовий файл 0TEST4304854 (скачати базове завдання).

Паролі на тестові файли з`являться у таблиці на сторінці http://ueeu.in.ua/pidsumok/pidsumok-2.html після отримання презентації команди та початку реєстрації на конкурс.


На початку Конкурсу проводиться перереєстрація учасників за скайп та електронними адресами.

Приклади завдань на сторінці Зразки завдань, питань, та результатів.

ПЕРЕВІРТЕ У ПОШТІ ПАПКУ  "Спам" ! Лист може випадково потрапити туди.


Повідомлення (у разі потреби), Логіни, Паролі (крім публічних) будуть відіслані на електронну адресу або скайп або мобільний телефон учасника. Повідомлення у темі листа типу: ueeu.in.ua/test0. 


Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж