ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Ігри, конкурси, майстер-класи, гуртки, виставки та інші заходи програми » Пневмо Робо-Тир

Пневмо Робо-Тир

на территории школы №25 (Pneumo Robo-Tyr on the shool №25)

на территории Мастеров (Pneumo Robo-Tyr in the territory of the Masters)

Від маленьких моделей до великих прототипів - Фестиваль ЕКО-ТЕХНО МОДЕЛЕЙ для Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу і РобоТир (відео).

Еко-РобоТір

Гра командна

Гра складається з 2-ох сетів
Кожен сет складається з 2-ох геймів
У першому геймі 1-го сету команда №1 стріляє (4 рази) з пневмогармат по кеглях, що висять на винесених вперед штангах Еко-стенда-локації, і набирає очки і / або стріляє по роботам розташованим з боків контейнерів.
Кожна збита кегля має свою кількість очок.
- Якщо збита кегля потрапляє в центральний контейнер - її очки потроюються.
- Якщо збита кегля потрапляє в крайні контейнери - очки подвоюються.
- Якщо команда №1 стріляє по роботам і збиває їх на підлогу - ці роботи не зможуть стріляти у відповідь. Очки за збитих роботів не нараховуються.
У 2-му геймі команда №2 стріляє з пневмогармат обох роботів у відповідь по мішені на пневмогарматі (4 рази).
- Якщо команда №2 збиває мішень на пневмогарматі - вона виграє гейм.
Всі набрані очки і виграні гейми команди №1 записуються.
Потім аналогічні дії виконує команда №2 в першому геймі 2-го сету, а потім команда №1 у 2-му геймі 2-го сету.
Всі набрані очки і виграні гейми команди №2 записуються.
Виграє команда у якої більше виграних сетів. У разі рівності по сетах виграє команда у якої більше набраних очок у геймах.
У разі рівного результату і за очками в геймах, грається тай-брейк, у якому команда №1 і №2 стріляє кожна з свого робота по кеглях.
Перемагає команда, яка набрала найбільшу кількість в тай-брейку. Тай-брейк триває доти поки одна з команд не набере більшу кількість очок і використає всі свої постріли.

Гра індивідуальна

Полягає в тому, що гравці збивають кеглі з пневмогармат, а перемагає гравець, який набрав найбільшу кількість очок при рівній кількості пострілів.
* Кожна команда виготовляє свого робота з 2-ма пневмогарматами.
Стріляючі роботи кожної команди зібрані з пластикових відходів.
Пневмогармати стріляють за рахунок енергії стисненого повітря поданого вело / авто насосом.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
** Гра пропагує дитячу технічну творчість, тренує окомір, дозволяє розраховувати траєкторію і тиск необхідний для досягнення результату, мотивує мислення і формує творче ставлення до твердих відходів і розумного споживання, а також рекламує програму «Територія інновацій» і навчальний проект «Роздільний збір відходів» у навчальних закладах.
*** Кошторис виготовлення гри і Еко-стенда-локації на сторінці.
**** Снаряди для Еко-техно- Боулінгу, Гольфу та Дартсу, а також пнемо-гідро ракети, гармати та стартові комплекси замовляйте на сайті http://ueeu.in.ua/ та дублюйте СМС повідомленням.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж