ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Фестиваль "ЕККО-техно-Патріо".

Фестиваль "ЕККО-техно-Патріо".

Фестиваль - NPL Water Rocket Challenge 2015 Schools Results

детальніше

Фестиваль - NPL Water Rocket Challenge 2014 Schools Results

Результаты турнира водяных ракет в Великобритании

детальніше

Турнір з Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу

Для зареєстрованих членів клуба

детальніше
Подробиці про Фестиваль на сторінці
ЕКО-ТЕХНО МОДЕЛІ для Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу і РобоТир.
                                                      “The price of success is hand work, dedication to the job at hand, and the determination that whether we win or lose, we have applied the best of ourselves to the task at hand.”                          - Vince Lombardi.

Реєстрація на Фестиваль.   Положення про Фестиваль.   Конструкції.

Реєструйтесь і надсилайте фото і відео своїх моделей для участі у ЗАОЧНОМУ Конкурсі Еко-техно моделей і пускового обладнання.

Еко-техно Боулінг, Гольф та Дартс. Розробка студентів транспортного коледжу. Еко-техно модель самохідного снаряду.

Подробиці конкурсу і відповіді на питання будуть відбуватись на майстер-класах у навчальних закладах. Деякі матеріали з майбутнього

Кращі моделі будуть виставлені на виставці та Скайп-аукціоні. Національна фізична лабораторія Великобританії - NPL Water Rockets Challenge 2012 Національна фізична лабораторія Великобританії - NPL Water Rockets Challenge 2013 Подробиці.

Пакистан. США . Дика наука .

Випробування у спортзалі медуніверситету снарядів для Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу по суботам та неділям о 16:15. Турнір з Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу (для зареєстрованих членів клубу)

Зразки еко-техно моделей для перегонів пневмогідромобілей* (рушійна сила вода та стиснене повітря) студентів Володимира Б. і Семена Л.    (Транспортний коледж)

Зразки моделей для Еко-техно Боулінгу, Гольфу та Дартсу для залів Конструкція 'Platform launch Water Rocket Car & Water Rocket' для участі у Constructors Championship Water Rocket Car & Water Rocket розроблена і зібрана Білоусом Володимиром .................................................

Перспективні моделі Над водою (відео)

Змагання ЕККО-техно моделей всіх класів проводяться на суші, воді (снігу, льоді), в повітрі між групами, класами, вищими, середньо-спеціальними та іншими навчальними закладами. Після відбору, для участі у Фестивалі (фіналі) потрібно ознайомитись з Положенням. Оцінюються: швидкість і дальність проїзду/пропливу на дистанції, чи висоту і дальність польоту, а також дизайн, конструкторські рішення, оригінальнісь моделей. ЕККО-Модель повинна проїхати по треку не менше 25 метрів та живитись від екологічно безпечних джерел. В залежності від джерела енергії та керованості моделі діляться на класи. Перегони в класах проводяться окремо. У класі пневмогідромоделей на колесах перегони влаштовуються на дальність проїзду, з причепом та без нього.

"Пневмомобілі" - моделі, які рухаються на колесах за рахунок викиду струменя стисненого повітря, а в якості резервуара стисненого повітря використовуються надувна куля, які розташована всередині серійно виробляємих пляшкок з поліетилену 0,5; 1,0; 1,5; 2,0 літрів. Моделі всіх підкласів (виходячи з літражу) повинні мати габарити не більше: ширину 250мм, довжину 400мм, висоту 400мм, та важити не більше 400 грамів. Повітря у резервуар закачуєтся ротом.

ЕККО-Пневмогідромодель для перегонів "Золотих пірамід ЕККО" повинна мати габарити не більше: ширину 250мм, довжину 400мм, висоту 400мм. Вага не обмежується. Сумарна діагональ в основі піраміди з чотирма виразними гранями, повинна мати довжину не менше 600мм. Для класу жорсткокерованих ЕККО-пневмогідромоделей у якості резервуара слугує використана пляшка з полиетилену, а модель рухається по направляючій. У якості причепа в перегонах "Золотих пірамід ЕККО" слугує модель "Золотої піраміди ЕККО" на колесах.

* "Пневмогідромобілі" - пневмогідромоделі, які рухаються на колесах за рахунок викиду струменя з води та стисненого повітря, а в якості резервуара для рідини і стисненого повітря використовуються серійно виробляємі пляшки з поліетилену 0,5; 1,0; 1,5; 2,0 літрів. Моделі всіх підкласів (виходячи з літражу) повинні мати габарити не більше: ширину 250мм, довжину 400мм, висоту 400мм, та важити (без рідини) не більше 400 грамів. При змаганнях у пневмо-гидро моделей всіх підкласів кількість рідини в резервуарах на старті повинна бути однакова. Повітря у резервуар закачуєтся насосом.

"Резиномобілі" - приводяться в рух скрученою або розтягнутою резиною яка приводить в рух колеса (гвинт). "Гелікоптер". Резина

"Пружиномобілі" - приводяться в рух скрученою або розтягнутою пружиною яка приводить в рух гвинт, чи колеса.

"Сонцемобілі" - приводяться в рух двигуном з живленням від сонячної батареї.

"Ковзани" - вищеперелічені моделі які рухаються по поверхні без коліс.

"Пневмогідроракети" - пневмогідромоделі, які злітають у повітря за рахунок викиду струменя води та стисненого повітря, а в якості резервуара для рідини і стисненого повітря використовуються серійно виробляємі пляшки з поліетилену 0,5; 1,0; 1,5; 2,0 літрів. Одноступеневі моделі всіх підкласів (виходячи з літражу) повинні мати габарити не більше: ширину 250мм, довжину 400мм, висоту 400мм, та важити (без рідини) не більше 400 грамів. При змаганнях у пневмо-гидро моделей всіх підкласів кількість рідини в резервуарах на старті повинна бути однакова. Повітря у резервуар закачуєтся насосом. Обладунки учасників, способи запуску, обмеження для багатоступеневих моделей, категорії, виклаються у регламенті змагання, конкурсу, турніру, фестиваля, шоу, ... ... Корисно: "1", "2", "3", "4".

"Пневмогідромобіль з людиною" - екіпаж, що приводиться в рух за рахунок струменя води та енергії стисненого повітря, який має не менше трьох коліс, що йдуть не по одній колії.

"Веломобіль" - екіпаж, що приводиться в рух мускульною силою водія, який має не менше трьох коліс, що йдуть не по одній колії (може мати кузов або тент для захисту від дощу і сонця).

"Мускулоліт" - "чистий самоліт" - літальний апарат, що приводиться в дію мускульною енергією пілота. Апарати можуть бути виконані у вигляді літака, гвинтокрила і махоліта. Легенди та билини про екомобілі.


Американский школьник собрал лазерный меч Президентський Фонд Леоніда Кучми

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж