ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Положення про Фестиваль "Еко-техно-Патріо"

Положення про Фестиваль "Еко-техно-Патріо"

Номінації та конкурси. Фестиваль 30.04.2016р.

детальніше

Номінації та конкурси. Фестиваль 29.09.2015р.

детальніше

Умови участі - т. 0638857688

детальніше

Channel on YouTube - Територія інновацій. Water Rocket & Car Festival constructions and championships: shooting from a pneumatic blasters and eco-techno bowling & golf.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення обласного Фестивалю

Еко-техно-Патріо

  І. Загальні положення  

1.1. Обласний Фестиваль  "Еко-техно-Патріо" та чемпіонати: по стрільбі з пневмобластерів, конструкцій ЕККО-техно моделей водних ракет та авто, Еко-техно-боулінгу і гольфу, а також його мистецька частина "Екотрансформація" (далі – Фестиваль) - це мотивуючий захід програми "Територія інновацій" який проводиться серед навчальних закладів Вінницької області (розглядаються і міжнародні заявки у тому рахунку і роботи для дистанційного заочного фото-відео конкурса) з метою удосконалення методів національно-патріотичного виховання, виявлення серед дітей видатних і талановитих особистостей, відзначення молодіжної інтелектуальної еліти області, нагородження дітей за найбільш вагомі досягнення в конструкторській та науковій діяльності екологічного спрямування, а також виховання у дітей корисних навичок.

1.2. У Фестивалі беруть участь особи (учні та студенти), які проживають на території області та мають бажання ознайомити суспільство з своїми роботами які відповідають тематиці Фестивалю.

1.3. Визначення переможців здійснюється відповідно до рішення жюрі Фестивалю (далі – Жюрі) у спеціалізованих номінаціях*.

1.4. Фестиваль відбувається двічі на рік: у останні субботу (змагання) та неділю (майстер-класи та показові виступи) вересня у День вихователя і День машинобудівника та у останні вихідні квітня.

1.5. Переможець у відповідній номінації Фестивалю стає володарем титулу.

1.6. Звання (титули), кваліфікації присвоєні на Фестивалі є особистим, неперехідними та довічними.

1.7. Ніхто не має права позбавити володаря титулу та його нагороди.

1.8. Умови участі та завдання для команд публікуються на сторінці сайта http://ueeu.in.ua/pravila/polozhennya-pro-festival.html.**

1.9. Відбір команд-учасниць з Вінницької області, яким відшкодовується вартість поїздки, відбувається серед зареєстрованих команд (сторінка Реєстрація), які виконали завдання та згодні з умовами участі або після заочного конкурсу робіт (дивитись сторінки Номінації та конкурси). Інші бажаючі прийняти участь у Фестивалі, а токож запрошені з других регіонів приїжджають за свої кошти.

1.10. Запрошені отримають офіційний виклик від організаторів Фестивалю на бланку оргкомітета з підписом керівника оргкомітету та печаткою.

1.11. Куратори команди повинні мати з собою лист про направлення з печаткою організації, яка направила команду, довільної форми з приміткою - "з Положенням про Фестиваль “Еко-техно-Патріо” ознайомлені, умови участі зобовязуємось виконувати" і підписи направлених.

 ІІ. Порядок визначення переможців

2.1. Інструкції, фото, відео, та інші документи, що супроводжують вироби, подаються у Жюрі щороку до 20 вересня, а мистецькі та корисні побутові вироби до 1 квітня.

2.2. Визначення переможців на стартовому майданчику здійснює головний суддя.

2.3. Рішення Жюрі (яке складається з капітанів команд) по авторським виробам, що розміщені як фото або відео на Ю-тюбі, приймається більшістю голосів його членів шляхом відкритого голосування на Фестивалі або підрахунком кількості голосів (для заочного конкурса) які надійшли з Е-mail капітанів (один адрес - один голос). Адреса на Ю-тубі відображена у заявці.

2.4. Підведення підсумків Фестивалю та присвоєння звань проводиться Жюрі і головним суддею змагань у день проведення Фестивалю.

2.5. Відбір команд та виробів для запрошення на Фестиваль, які прийняли участь у заочному конкурсі проводить Жюрі до 15 квітня.

 ІІІ. Порядок нагородження

3.1. Нагородження переможців змагань та учасників Фестивалю і вшанування володарів титулів проводиться в обстановці урочистості та широкої гласності на церемонії підведення підсумків.

3.2. Переможцям вручаються іменні дипломи володарів титулу, цінні подарунки та грошові премії без видатків на сплату прибуткового податку. Зареєстровані учасники Фестивалю отримують також Сертифікати участі.

3.3. У навчальних закладах, з яких походять переможці та призери Фестивалю, встановлюються Стенди-локації з роздільного збору твердих побутових відходів програми "Територія інновацій".

3.4. Підсумки проведення Фестивалю висвітлюються у місцевих засобах масової інформації, фотопортрети переможців розміщують на Стендах-локаціях встановлених за програмою «Територія інновацій»

3.5. Департамент освіти і науки, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласний військовий комісаріат, комітет по фізичній Культурі і спорту, Вінницька торгово-промислова палата, та департамент освіти міської ради забезпечують проведення урочистостей з нагоди нагородження переможців змагань та учасників Фестивалю.

3.6. Організатори Фестивалю АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедра екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти, обласний військовий комісаріат, комітет по фізичній Культурі і спорту ВМР.

3.7. Фінансування витрат здійснює Вінницька облдержадміністрація, Крайове товариство "Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна", та ГО "Центр інвестиційних технологій" .

 

* - Кількість та назви номінацій визначаються Жюрі.

** - Умови участі та відшкодування витрат (отримати пароль можна за т.063-8857688).

 

Реєстрація на Фестиваль (тут)

Майстер-класи по виготовленню Еко-техно моделей (тут)

Результати Фестивалю (тут)

Кращі моделі будуть заявлені для участі у щорічному Фестивалі Національної фізичної лабораторії Великобританії.

 

Ігрові заходи програми та Фестивалю проводяться у ТРЦ "Скай Парк" на третьому поверсі, стадіоні медичного коледжу (вул.Пирогова, 57) та кортах міського парку.

На заходах відбудеться збір корків від ПЕТ-пляшок та аукціон моделей. Забрані матеріали і кошти будуть передані на протези інвалідам АТО.

 

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж