ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Інвестиція в правду

Інвестиція в правду

Клуб 3s.tv

Пароль:  

ishdic

"Інвестиція в правду повертається свободою" Савік Шустер

https://youtu.be/

 

"Свобода - це відповідальність за свої вчинки"

"Сон розуму породжує чудовиськ"

"Немає державних грошей - є гроші платників податків"

Что имеет значение для людей во всем мире?...
И по Украине

ИНДЕКС ЛУЧШЕЙ ЖИЗНИ


Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD - Организация экономического сотрудничества и развития)


Что такое Ваш Индекс лучшей жизни?
Пример Чехии
Вставить индекс на страницу
Создайте свой Индекс лучшей жизни
Этот Индекс позволяет сравнить благосостояние в разных странах по 11 аспектам, которые ОЭСР выделила в качестве важнейших показателей физических условий и качества жизни.
Загрузить общие положения
Загрузить данные индекса

Про Украину

Дети платят высокую цену за растущее неравенство, Опрос ОЭСР Как жизнь? показывает, насколько некоторые дети получают лучший старт в жизни, чем другие. С момента начала экономического кризиса, детская бедность выросла в двух третях стран ОЭСР. В большинстве стран ОЭСР, уровень бедности среди детей выше, чем для населения в целом.

БОЛЕЕ ЧЕМ 6 МИЛЛИАРДОВ ЧЕЛОВЕК ЖИВУТ В
СТРАНАХ С СЕРЬЕЗНОЙ
ПРОБЛЕМОЙ КОРРУПЦИИ

ИНДЕКС ВОСПРИЯТИЯ КОРРУПЦИИ

Індекс сприйняття корупції

Индекс настроений зарубежных инвесторов относительно вложений в Украину (Foreign Investor Sentiment Index in Ukraine) 03.02.2016.

Рейтинги инвестиционной привлекательности городов

Індекс економічної свободи
Деякі індекси
Деякі рейтинги


 

blog comments powered by Disqus

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж