Територія інновацій. Універсіади.

Захист прав молоді на еколого-економічну освіту. 2017 рік. Прийом відеопрезентацій припинено.

Про проект

4__К Р О К И
ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше

Останні новини

Початок Універсіади з економіки 2017

детальніше

Festival v Kieve

http://don.kievcity.gov.ua/news/4737.html

детальніше

Символьна візуалізація національних мотивів

Компанія "Авалон - 5" у рамках інвестиційної угоди приймає участь у програмі "Територія інновацій" http://ueeu.in.ua/ti на майданчику школи №26

детальніше

Water Rocket Challenge 2016

детальніше

Прес-реліз-звіт Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

У суботу 30.04.2016р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся майстер клас Фестивалю «Еко-техно-Патріо» та показові виступи радіокерованих моделей, який проводив АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедра екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти.

детальніше

Інші новини (більше).

Евроновини (на англійскій).

            

НОВИНИ Універсіади з економіки 2012

Нагородженя у торговій палаті.

Телеефір. Відео.


Керівник оргкомітету Універсіади і засновник ЦІТО та ЦІТ Олександр Загоруйко та керівник Центру інвестиційних технологій (ЦІТ) трейдер Роман Петров.

            

НОВИНИ Конкурсу "Кращий приватний інвестор 2012" (ЛЧИ-2012). Графік дохідності.

                        
            3-є місце у Романа Петрова (ROMEO) трейдера і керівника Центра Інвестиційнних Технологій (robot_oas - дискваліфікований). За 3 останніх роки у Романа не було жодного збиткового місяця, а його інвестиційний рахунок виріс більше ніж на 1400% (кращий результат з трейдерів Центру) тільки за рахунок трейдінгу на Українській біржі.

Роман був консультучим аналітиком ІГ"Сократ". Зараз - Директор департамента торгових операцій.
Закінчив ВНТУ та Український інститут розвитку фондового ринку.

Частину зароблених грошей трейдери Центру Інвестиційних Технологій вкладають у еколого-економічні проекти розраховані на молодь.

            

Турніри з економіки

Турнір з економіки в США

Фінал з економіки в США 2013

Турнір з економіки в США 2012

Рада з економічної освіти США

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж