ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ:

ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ:

.

Кожен, кому не байдуже майбутнє нашої країни та своє власне, може завітати до бібліотеки Тімірязєва, де створено "Портал інновацій", як об`єднуючий майданчик для людей з ідеями, думками ..., а також для молоді яка звернулась до організаторів "Порталу інновацій" через Еко-стенди на "Территоріях інновацій" у навчальних закладах.

Вас чекають:

- творчі та цікаві особистості

- кращі експерти міста з стартапів

- гарячий смачний кофе та теплий гостинний прийом

Проекти запропоновані для постійного обговорення у 2015 році:


“ Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування “ на Вінниччині

Перелік послуг електронного урядування, доступ до яких надається в бібліотеці

Про перебіг подій можна дізнатися завітавши на бібліотечний блог –  Е-урядування на Вінниччині

 

Проект "Екотрансформація" та Територія інновацій

Автори: ГО "АРТЕКО" та ЦІТО і Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників. т.(0432)-67-08-94. Кафедра екології та природничо-математичних дисциплін ВОІПОПП. Мудрак Олександр Васильович.  Кафедра методології та управління освітою. Юрчук Людмила Миколаївна.

 

«Майстерня громадської активності» (Heinrich Boell Foundation)

https://www.youtube.com/watch?v=WcKiYJYAMP4

 

 

 

 

 

АртШик

Це можливість поспілкуватись (на території майданчика чи в офісі) з цікавими людьми, що роблять конкретні справи, які можуть відповісти на питання дитини, учня, пенсіонера, студента, допомогти долучитись до проектів чи створити власний ...

Можна запропонувати свою тему, зібрати зацікавлених, запросити цікаву людину.

Ці зустрічі платні, і сума залежить від кількості зацікавлених та вартості вільного часу запрошених.

Контакти.

(вул.Архитектора Артинова, 12-а)

Для слухачів Школи Економіки та Підприємництва теми та час узгоджуються за т.094-9272472. Адреса Хмельницьке шосе 13. (після 18:00).

Для учасників Універсіад консультації безкоштовні (відео).

                                Я очень многому научился у своих учителей,                                                                         но еще большему я научился у своих учеников.

                                                                                                          Конфуций

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж