CITE » Проекти » Програма "ТЕРИТОРІЯ ІННОВАЦІЙ"

Програма "ТЕРИТОРІЯ ІННОВАЦІЙ"

Звіт за 2015-2016рр

Вручення призів, навчально-наочного приладдя, сертифікатів і методичних матеріалів учасникам програми "Територія інновацій"

детальніше

Локації та Акції і підсумки за 2015-2016н.р.

детальніше

Розрахунки за сировину та речі

детальніше

Чинні заходи програми

та Договір про співпрацю

детальніше

Програма розроблена  авторськими творчими майстернями-лабораторіями КВНЗ "ВАНО"  (ВОІПОПП) - Центр інноваційних технологій освіти та Лабороторія освітнього дизайну.

Програма складається з низки заходів, які проводяться у навчальних закладах України. Учасники програми можуть подавати розроблені методики та обладнання на міжнародні гранди пов`язані з тематикою програми.

Положення про заходи.

Положення чинного заходу або його частини, чи власне Положення розроблене регіональними організаторами, можуть використовуватиcь навчальними закладами, групами, класами, тощо для змагань між собою по тематиці сайту. Навчальний заклад з будь-якої області України може прийняти участь у заходах СІТЕ, які проводяться в окремому регіоні. Виїздні майстер-класи та семінари фінансуються замовником. Виготовлення зразків або комплектів конструкторів локацій для роздільного збору відходів у навчальних закладах та дорожня карта проекту по розділенню відходів відсилається за замовленням.

http://ueeu.in.ua/pravila.html

АЛЕ ГОЛОВНЕ В ЦІЙ ПРОГРАМІ - СТИМУЛЮВАННЯ ІНІЦИАТИВ УЧНІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ.

 

Складові програми актуальні для окремого навчального закладу візуалізуються на стенді "Територія інновацій" (кошторис), який встановлюється у приміщенні навчального закладу. Стенд "Територія інновацій" це свого роду інформаційний монітор-бюлетень новин з найцікавіших інновацій які відбуваються у навчальному закладі та у світі.                      Він може бути інтегрований з локацією по Роздільному збору відходів та ігровим майданчиком (Робо-Тир). З обох сторін стенду рухливі сторінки Бюлетенів гуртків, груп, ...

Ігрові заходи програми проводяться у ТРЦ "Скай Парк" на третьому поверсі, стадіоні та кортах міського парку і медколеджу.

Полюби своє діло, яке обрав у житті, і працювати не знадобиться. Шлях до такої любові знаходиться у глибоких знаннях та практиці.

Пам`ятай - в тебе багато прав та в майбутньому з`являться і обов`язки, з яких головні - Захищати Батьківщину, Платити податки, Контролювати на що йдуть гроші які ти віддав на податки.

Локація біля башти на Європейській площі.

 Локація у підїзді будинку по вул. Констянтиновича.

ЧИННІ ЗАХОДИ ПРОГРАМИ на друге півріччя 2014р. (план на 2015р.)

Школа "Юний бізнесмен".

Гра "Фондова біржа "Інтелектуальний капітал"".

Гра "Юна екологічна самооборона".

Гра "Битва Еко-кіборгів"

Конкурс "Універсіада з економіки та екології".

Фестиваль "ЕККО-техно моделей"

Календарні, та тематичні заходи на протязі означеного строку відображені на сторінках сайту.

Оргкомітет надає можливість використання сайтів СІТЕ стороннім організаціям та особам на їх окремих сторінках.

 

Локації у навчальних закладах міста

 Презентації проектів по розділенню твердих відходів проведені у 2013-2014 роках у 16-ти школах міста, коледжах і ВНЗ.

У навчальних закладах встановлені стенди-локації де збирається сировина і здається на переробку. За здану сировину нараховуються Екони (1 Екон = 1 грн.) і в кінці місяця обмінюються на гроші.