ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » Громадська кафедра методології набуття позашкільних корисних навичок, знань та вмінь

Громадська кафедра методології набуття позашкільних корисних навичок, знань та вмінь

Завдання кафедри - готувати школярів до самостійного дорослого життя, роботи, навчання ...

Поки що завдання кафедри виконує цей сайт та ЦІТО. А потрібно подібні кафедри створити при кожному інституті підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Кафедра повинна створити комплексні продукти позашкільної освіти, які в майбутньому прийдуть у школи.

На цій сторінці ми викладемо наші пропозиції до ректора Вінницькому ОІПОПП по організації при інституті громадської кафедри.

===

А якщо підійти до освіти з іншого боку.

Що потрібно людині для виживання на планеті? Що необхідно, а можливо і достатньо вміти навіть не в екстремальних умовах?

Плавати, бігати, стрибати, кидати, стріляти (хочаб з лука), ставити капкани на дичину, ловити рибу та птахів, орати землю та вирощувати їжу, спорудити житло, зберегти тепло або захиститись від перегріву, ...

Орієнтуватись на місцевості, робити знаряддя праці, шити, готувати, ...

Паяти, перевіряти електричну мережу, володіти Exel на компьютері, вміти робити на механічних станках,

Рахувати, писати, читати,...

Що з вищепереліченого вивчають у школі?

Питання риторичне.

Потрібен курс виживання, а потім все інше. Або вчити хочаб паралельно з розвиваючими але не базовими для життя дисциплінами.

Уявимо собі пожежу, землетрус, повінь, зимній буран, пісчану бурю чи торнадо ..., наші дівчата не зможуть погасити вогонь, чи злізти на звязаній постільній білизні з третього поверху (а якщо і зможуть - зірвуться вниз бо слабкі сухожилля пальців), не знають де безпечніше бути при землетрусі, не вміють керувати лодкою чи веслами..., перераховувати можна безкінечно, легше перелічити що вони вміють.

А якщо будуть більш глобальні катастрофи ?

Тому категорично вітаю скаутські організації, Малу академію наук, Палаци школярів, Станції юних техніків і натуралістів, та багато багато громадських ініціатив та організацій позашкільної, на жаль, освіти.

Далі буде ...

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

"...В школе преподают только то, что может понадобиться в жизни. Устройство доменной печи, например, не пригодится, его и не изучают. Зато здешние детишки с детства знают, что такое портфолио, контракт, банковская карта. Умеют высчитать процент налога на полученное наследство или заработанный в будущем доход, создать сайт-визитку в интернете, просчитать цену товара после нескольких скидок или изобразить «розу ветров» на данной местности...."

Источник: http://www.adme.ru/…/7-principov-finskogo-obrazovaniya-838…/ © AdMe.ru

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

http://te-st.ru/2014/12/11/9-tools-make-killer-presentation/?utm_content=buffere4b5e&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ваші коментарі:

blog comments powered by Disqus

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж