ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Правила проведення 3

Правила проведення 3

 

Шановні учасники Універсіади з економіки. Дякуємо Вам за успішну реєстрацію та цікаві відео-ролики!

Для успішного завершення Універсіади, уважно прочитайте усі завдання та умови їх виконання. Будьте уважні! Проявіть зацікавленість та терпіння.

Виконайте послідовно, одне за одним, Завдання від 001 до 005 які детально розписані на сторінках TEST0, TEST1, TEST2, TEST3 xls файлу.

Виконуйте завдання послідовно, щоб уникнути плутанини!

Строк виконання всіх завдань Універсіади становить 6 днів.

Ви повинні надіслати Нам результати до 24.00 неділі 21.05.2017.

 

При виникненні будь-яких запитань, сформулюйте їх чітко і зрозуміло, перечитайте та подумайте, чи Ви могли б дати відповідь на поставлене питання. Іноді, правильно сформульоване питання містить відповідь само на себе. Однак, бувають і складнощі, що дуже важко обминути без сторонньої допомоги. На такі питання консультанти, з радістю, дадуть Вам відповіді у скайпі або фейсбуці.

Напишіть лист та поставте тему "Запит на допомогу".

 

УДАЧІ ВАМ !!!

 

Оргкомітет Універсіади формує группу 9-ти класників для підготовки на протязі 1-2 років учасників конкурсу у США.

Участь у Конкурсі Універсіада 2017 безкоштовна. Навчання і консультації для учасників до, та в період, а для призерів і після Конкурсу безкоштовні. Усі кошти, які використовуються у розрахунках, віртуальні.

Участь у Конкурсі приймуть тільки ті учасники, які надіслали посилання на відео у Ю-тубі з презентацією команди (до 40 секунд) і підтвердили свою учать Реєстрацією та виконали базове Тестове Завдання і надіслали відповіді у таблиці файлу.

Назва файла з результатом Тестового Завдання  (розширення .xls, ppt чи .ods, odp,але не xlsx, pptx чи інші)(!!!).

Файл відправляється на скайп (ueeu2013) і електронну пошту з нових зареестрованих для Універсіади адрес та має в повідомлені скайпа або в темі листа назву файла, наприклад: 0TEST4304854.xls. (де перша цифра назви - "0" це номер ТЕСТУ, а цифри після слова TEST останні 7 цифр номеру телефона капітана команди). Подробиці у базовому TEST-файлі.

 

Базовий ТЕСТ (скачати).

 

Реєстрація на ресурсах:

ФІНАНСОВИЙ  ФУТБОЛ , СИМУЛЯТОР  ТОРГІВЛІ , ПЛАТФОРМУ  МТ4 - скачати .

 


На початку Конкурсу проводиться перереєстрація учасників за скайп та електронними адресами.

Приклади завдань на сторінці Зразки завдань, питань, та результатів

 

ПЕРЕВІРТЕ У ПОШТІ ПАПКУ  "Спам" ! Лист може випадково потрапити туди.

 

Повідомлення (у разі потреби), Логіни, Паролі (крім публічних) будуть відіслані на електронну адресу або скайп або мобільний телефон учасника. Повідомлення у темі листа типу: ueeu.in.ua/test0. 

 

ПРАВИЛА ЗАПОВНЕНЯ ТЕСТІВ

0.Скопіюйте цей файл, заповніть від себе та відішліть файл у форматі xls з виконаними Завданнями з нової адреси ел.пошти і продублюйте повідомленням SMS з № ТЕСТУ і кодом капітана на телефон Універсіади
1.Вимога реєстрації на ресурсі Google пов’язана з тим, що цей ресурс має власні електронні таблиці в яких члени команди можуть робити спільно.                                                                     
2. На номер телефону капітана команди можуть приходити SMS від Оргкомітету.                                                                
3.Скріни, що потребують відправлення на електронну пошту з результатами завдань для графічного підтвердження результатів, відсилаються у файлі (розширення *.xls, ppt (для презентацій), але Не doc, docx, xlsx, pptx чи інші) на пошту Універсіади. Код вписується у назву файлу.
4.Скріни повинні мати код (наприклад -  ) учасника (КЄГЛЕМ 20) у правому верхньому кутку скріна. Для платформ повинно бути видно № персонального рахунку, скріни (jpg) (…розмір файла до 150кб)
5.Кількість балів (або баланс рахунку) на скріні повинен бути обведений колом (жирна лінія), і цю цифру треба поставити в колонці "D".
6.У темі листа-відповіді з ТЕСТОМ і назві файлу та в тексті SMS, текст повинен мати вигляд, наприклад - 2TEST004.01.4304854. Де -0TEST № теста з словом TEST; КОД: 004 - школа №4; 01 - капітан; 4304854 - останні сім цифр мобільного телефону.
7.Масштаб сторінок цього файла 75%. Змінювати розмір колонок не потрібно.
8.Бали в колонці "Е" ставить жюрі після отримання файла.
9.Багатокрапки повінні бути заповнені.
10.Наступним чином оформлюються всі листи від команди.
11.Пароль доступу до сторінки з слідуючим Тестовим завданням відсилається перед початком завдання усім командам одночасно.
12.Учасник самостійно оцінює свою відповідь і заповнює ячейки D20, D25, D30, D35, D40, але його самооцінка не може перевищувати вартість питання яка закладена журі.
   
Зауваження Командам Універсіади:  
_ Команда складається з двох учасників які реєструються, кількість помічників не обмежується і вони не реєструються.
_ Усі завдання ТЕСТІВ Універсіади повинні бути виконані та відіслані жюрі у обумовлений строк. 
_ Попередньо можете проконсультуватися по скайпу ueeu2013 або телефоном 073-0605638.
_ ФАЙЛИ ТЕСТІВ ТА МАЛЮНКИ ЯКІ ВІДСИЛАЮТЬСЯ НА УНІВЕРСІАДУ ПРИЙМАЮТЬСЯ У ФОРМАТАХ doc, xls, jpg  З НОВОЇ ЕЛ.ПОШТИ GOOGLE .

 

Необхідні посилання на сторінки сайту для учасників Універсіади:

http://ueeu.in.ua/un.html

http://ueeu.in.ua/reestracziya1.html

http://ueeu.in.ua/pravila/pravila-provedennya-3.html

http://ueeu.in.ua/un/treningi/testove-zavdannya/test-0.html

http://ueeu.in.ua/un/zrazki-zavdan,-pitan-ta-rezultativ/zavdannya-i-pitannya-2017.html

http://ueeu.in.ua/pidsumok/pidsumok-5-(ekonomika-2017).html

http://ueeu.in.ua/pidsumok/pidsumok-1.html

http://ueeu.in.ua/un/novini/rewarding.html


Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж