ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Правила проведення 1

Правила проведення 1

Додаток №1 до Положення про Конкурс

 

Правила проведення економічних частин (І-ої та ІІ-ої) Універсіади 2013

Універсіада проходить поетапно (детальніше)

І. Складові Індексу учасника та команди

1. Учасники повинні ознайомитись з матеріалами сайту, виконати тестові та конкурсні завдання, скласти фінплан майбутньої сім`ї, заповнити віртуальну декларацію, відповісти на блок питань з економіки, основних понять фондового і сировинного ринків, подати бізнес-ідеї та зробити відео чи слайд-фільми на запропоновану тематику. 

Результати оцінюються в балах конкурсною комісією (далі - жюрі). Якість виконання завдань і відповідей оцінюється від "0" до "100" БАЛІВ, неправильна або несвоєчасна відповідь та не виконане завдання не оцінюється. Відповідь може бути розгорнутою. Виконання завдань та відповіді жюрі оцінює при підбитті підсумків Конкурсу, окрім завдань вихідного дня, які оцінюютья одразу після виконання. Подробиці умов виконання і оцінювання вказуються у завданнях. 

2. Учасники І-ої частини Універсіади повинні вводити скріни та результати згідно завдань у особистому кабінеті (Учасники ІІ-ої частини Універсіади відсилають скрини та результати завдань на пошту Універсіади ueeu@i.ua). Учасники І-ої частини Універсіади роблятьпрогнози цін, відкривають/закривають позиції (якщо вони є учасники відповідного конкурсу з трейдінгу) за допомогою біржових платформ та платформи Аграрної біржі. Цифри прогнозу порівнюються з реальним графіком. Ціль прогнозу і строк виконання вказується у завданні. Прогноз оцінюється у балах згідно з класифікацією складності. Неправильний прогноз або несвоєчасна відповідь неоцінюється. 

3. До прогнозів Учасників І-ої частини Універсіади по усіх торгових інструментах всіх біржових платформ обов`язково додається КОМЕНТАР ПЕРЕДБАЧУВАНИХ ПРИЧИН зростання або падіння ціни який оцінюється жюрі. Відсутність КОМЕНТАРЯ не оцінюється. 

4. Індекс учасника складається з цифр: оцінок за обов`язкові, вибрані завдання/питання, та строкові завдання, результатів ігор у балах, торгів у відсотках, прогнозів, оцінки глядачів.

5. Індекс команди в балах складається з: суми Індексів 2-ох членів команди.  

6. Індекс команди (сумарний з початку турніру) - щодня перераховується і по ньому визначається позиція команди в СУМАРНІЙ ТАБЛИЦІ (за умовчанням на першому місці найвищий індекс). 

7. Індекс команд навчального закладу складається з суми індексів команд навчального закладу поділеної на їх кількість.  Якщо вся Команда буде усунута від участі у Конкурсі - її результати анулюються, але у підрахунку Індексу навчального закладу її результати будуть враховані.

8. Дії Учасників І-ої частини Універсіади оцінюються вболівальниками на сторінці Рейтинг команд за власними суб'єктивними критеріями.  

IІ. Торгові умови для ігрових конкурсів та конкурсу трейдерів і брокерів

1. Для проведення ігрової програми Універсіади використовується гра Фінансовий футбол, Біржовий тренажер ("віртуальний депозит"- 50 000 у.е.), спеціальна група демонстраційних (демо) віртуальних  рахунків на платформі Аграрної біржі ("віртуальний депозит" кожного Учасника становить 5 000 000 грн), та інших платформах. Логіни та паролі до демо-рахунків видаються учасникам Організаторами. 

2. У період проведення Конкурсу Учасник повинен зробити кращі скріни таблиці результатів матчу гри "Фінансовий футбол" згідно завданню і ввести у особистому кабінеті (Учасники ІІ-ої частини Універсіади вводять результати у Аплікаційній формі та відсилають на пошту Універсіади) результат розрахований за формулою: скласти відповіді в чисельнику "Простий", "Середній", "Складний", цю суму додаем до результату від різниці забитих вашою командою м`ячів та мячів які забила команда супротивників. Учасник грає один, у зручний для себе час, за команду Україна, проти будь-якої з команд, чи команди яка вказана у завданні. Кількість кращих скрінів матчів за період Конкурсу вказується у завданнях та ТЕСТІ.

3. До закінчення Універсіади Учасник повинен ввести в кабінеті Універсіади скріни з кращими результами на Біржовому тренажері і самі результати. На скріні повинно бути видно не менше трьох завершених угод. Кількість кращих скрінів матчів за період Конкурсу вказується у завданнях та ТЕСТІ.

4. Віртуальні рахунки на платформах: Quik, Smart, МТ4 використовуються учасниками конкурсу з трейдінгу, який не є обов`язковим для учасників Універсіади. Для конкурсних рахунків зарезервовані акаунти.

Початковий "віртуальний депозит" кожного Учасника становить 10 000 - 50 000 грн (або умовних одиниць) в залежності від типу платформи. "Віртуальний депозит" не поповнюється.

5. Для укладання біржових угод організаторами Універсіади обрані наступні торгові інструменти: зернові, цукор (та інші товари Аграрної біржі кабінету міністрів України), акції (на вибір чи всі акції індексу UXI), ф'ючерс на індекс Української Біржі (UX-.....), контракти на різницю фьючерсів OILs, EMISS, US.500, DAX.30, RUS50, срібло, бавовна,. Дозволяється використовувати і інші інструменти. Детальні специфікації торгових інструментів наведені на сайтах брокерів.

6. Угод повинно бути НЕ МЕНШЕ 3-ох у кожнім інструменті на кожній платформі в перші 3 дні після допуску Учасника до Конкурсу. 

7. Торгові умови будуть максимально наближені до реальних: -  час обробки торгових заявок від 2 до 7 секунд, -  на гепах під час виходу новин можуть бути прослизання при виконанні, -  угоди, зроблені за неринковими цінами, не будуть скасовуватися, - рівень Stop Out (для примусового закриття позицій (угод)) дорівнює 50%.

IІІ. Порядок проведення

1. Конкурс для Учасників І-ої частини Універсіади починається 15.01.2013 року о 10:30. Конкурс для Учасників ІІ-ої частини Універсіади починається 20.01.2013 року о 10:30.

Перші 4 дні після початку Конкурсу участники знайомляться з обов`язковими завданнями, щоденно консультуються з 18:00 до 21:00 у скайпі, опановують демонстраційне програмне забезпечення, виконують тестові завдання і завдання з запропонованою тематикою та отримують допуск на участь (логіни і паролі), виправляють помилки, відправляють на пошту Універсіади запити на завдання наступного етапу які потребують уточненя даних. На 5-ий день проводиться загальна скайп-конференція на якій підводяться підсумки. Команди проводять дозволені заміни учасників. Результати тестового етапу анулюються (за бажанням), окрім відповідей на завдання вихідних днів та балансу платформи МТ4. Починаючи з 6-го дня щоденно з`являються завдання зростаючого рівня складності. Після виконання завдань поточного рівня у визначений строк перелік завдань цього рівня блокується. Сумарна кількість виконаних завдань обмежена. Обов`язкові завдання учасники виконують весь період Універсіади. 

2. Всі результати  вводять у особистий кабінет самі учасники І-ої частини Універсіади (Учасники ІІ-ої частини Універсіади відсилають на пошту), окрім тих, що вводить жюрі по завданням які відсилаються на пошту та даних поступаючих автоматично. Дані перевіряються жюрі. Результати відображаються у СУМАРНІЙ ТАБЛИЦІ. Від`ємний результат на біржових платформах, який менше суми початкового депозиту зараховується як нульовий по фінальному скрину. 

3. Конкурс для Учасників І-ої частини Універсіади закінчується 30.01.2013 року. Конкурс для Учасників ІІ-ої частини Універсіади закінчується 30.11.2013 року

До 21:00 всі завдання повинні бути виконані,  ігри закінчені, позиції на платформах закриті. Фінальні результати та фінальні скріни з балансами зараховуються до 30.01.2013 року до 23:00. О 23:00 особисті кабінети Учасників І-ої частини Універсіади блокуються.

4. Жюрі на протязі 5-ти діб після закінчення Конкурсу підсумовує результати і виводить їх у таблицю, після чого оголошуються переможці. Про дату і місце вручення нагород буде оголошено додатково.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж