ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Графік особистого прийому громадян Міністром екології та природних ресурсів

Графік особистого прийому громадян Міністром екології та природних ресурсів

 

02 березня 2015 року з 15:00 до 17:00 відповідно до графіка особистого прийому громадян Міністром, першим заступником Міністра, заступником Міністра – керівником апарату та керівниками структурних підрозділів центрального апарату Мінприроди України, затвердженого наказом Мінприроди України від 28 квітня 2014 р. № 128, відбудеться особистий прийом громадян працівниками Департаменту правової та міжнародної діяльності.
Попередній запис на особистий прийом здійснюється працівниками Сектору роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра у телефонному режимі. Номер телефонної гарячої лінії Мінприроди України (044) 206-33-02.
Особистий прийом громадян проводиться у приймальні громадян Мінприроди України за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35, кім. 102, м. Київ.
Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян Міністром, першим заступником Міністра, заступником Міністра-керівником апарату та керівниками структурних підрозділів центрального апарату Мінприроди України можна на офіційному веб-сайті Мінприроди України за адресою: http://www.menr.gov.ua/index.php/public
ВАЖЛИВО: при собі необхідно мати заяву (скаргу), додаткові матеріали, що підтверджують інформацію, викладену у заяві (скарзі).
https://www.facebook.com/menr.gov.ua/posts/799992726736376?ref=notif&notif_t=notify_me

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж