ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Інтерактивний освітній фестиваль

Інтерактивний освітній фестиваль

МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ

2015-02-19

/Files/images/Dolony15_site_650х424px.jpg

Запрошуємо Вас взяти участь у Інтерактивному освітньому фестивалі для дітей та підлітків МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ з 27 по 31 травня 2015 року.

Зробимо світ кращим!

ПРО ПРОЕКТ

Другий дитячий фестиваль МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ – міждисціплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Назва проекту корелює із поняттям «миру» у широкій системі смислових координат, відсилаючи до основ особистісної гармонії людини, адже мир у суспільстві починається з миру у душі кожної людини. Країна зазнає потужних змін, формуються нові цінності і усвідомлення того, що наше майбутнє – у руках наших дітей.

Завдання проекту – продемонстувати найбільш ефективні та прогресивні напрацювання, широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні.

Його мета – відкрити нові можливості для розвитку молодої генерації українців, наповнити життя дітей позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.

Основною темою фестивалю є гасло «ЗРОБИМО СВІТ КРАЩИМ!», а усім учасникам фестивалю пропонується підготувати свої проекти у відповідності до даної тематики.

Фестиваль «Мир у дитячих долонях» на декілька днів перетворить Мистецький Арсенал на розмаїтий гомінкий майданчик для пізнання світу, а неповторна атмосфера музейного простору під старовинними склепіннями Мистецького Арсеналу спонукатиме до розвитку креативного мислення, творчості, дружнього пізнавального сімейного дозвілля.

В основі фестивалю – ідеї Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ в Мистецькому Арсеналі, який вже третій рік поспіль ставить своїм завданням створення простору для стимулювання активного світосприйняття та креативного мислення, творчих та наукових пошуків, досліджень, генерування ідей, всебічного розвитку дітей та підлітків.

Проект є своєрідним експериментом та реалізовується спільними зусиллями виключно за рахунок коштів, зібраних Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» разом з партнерами та благодійниками.

АРСЕНАЛ ІДЕЙ продемонстрував чудовий досвід ефективної колаборації широкого кола партнерів у створенні різнонаправлених освітніх та соціальних програм.

Фестиваль МИР У ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ 2015, зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом активностей, дозволить продемонструвати ефективність використання нових форм позашкільного навчання дітей та зацікавить не лише широку аудиторію відвідувачів, але і професійну спільноту – фахівців сучасних освітніх центрів, інституцій, громадських ініціатив, що спрямовують свою діяльність на розвиток позашкільної освіти в Україні.

Організатори:

НКММК «Мистецький Арсенал»

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Стратегічні партнери:

Український центр розвитку музейної справи

Мала академія наук України

У ПРОГРАМІ ФЕСТИВАЛЮ:

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

· міжмузейний проект «МІСТО МУЗЕЇВ» – освітні програми для дітей від українських музеїв / спільно з Українським центром розвитку музейної справи

· освітня програма з мистецтва / майстер-класи, творчі воркшопи, мистецькі акції від українських митців, галерей, освітніх центрів;

· виставки дитячих творів від дитячих студій;

· виставка ляльок та майстер-класи зі створення авторської ляльки;

· мистецтво створення та історія костюма;

· мистецтво пісочної анімації

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОСТІР

· книжковий ярмарок від дитячих видавництв;

· програма цікавих зустрічей /дискусії, поетичні вечори, презентації нових книжок

· книжкові майстер-класи та літературні активності

МЕДІАПРОСТІР

· кінопрограма для дітей та підлітків

· програма мультфільмів та майстер-класи зі створення мультфільмів

· фотостудії / майстер-класи від фотографів

МУЗИЧНА СЦЕНА

· виступи дитячих колективів

· майстер-класи з вокалу, хореографії, пантоміми від дитячих центрів та студій

· тренінги «Як стати діджеєм» та дискотека для дітей і підлітків

ТЕАТРАЛЬНА СЦЕНА

· театральні вистави

· театральні студії / уроки акторського мистецтва, риторики, сценографії

· виступи та майстер-класи театру тіней

· наука фокусів

НАУКОВИЙ ПРОСТІР / МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

· наукові студії - ІнженеріяLab, РобоLab, ЕкоLab, ЕнергіяLab

· виставка-презентація дитячих винаходів «Майбутнє України»

· виставка «Картини зі світу науки»

· хакатони молодіжного конструкторского бюро «Geek Workspace»

· майстер-класи та квести - археоQuest, геоQuest, метеоритQuest

· простір робототехніки

· програмування та творчість за допомогою цифрових технологій

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОВІДНИХ ДИТЯЧИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ УКРАЇНИ

від освітніх центрів, наукових студій та клубів

ІГРОВИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОСТІР

· інтелектуальні ігри та змагання /з розвитку розумових здібностей дитини, абстрактно-логічного мислення, уваги та пам’яті

· чемпіонат по швидкісній збірці Кубіка Рубіка

· ярмарок цікавих речей та розвиваючих ігор

ПРОСТІР АРТ-ТЕРАПІЇ ТА ПРОГРАМА ДЛЯ БАТЬКІВ

· заняття з арт-терапії для дітей та батьків

· програма для батьків та педагогів від українських психологів

ПРОСТІР ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ДОЗВІЛЛЯ

· освітній дитячий та пізнавальний сімейний туризм

· майстер-класи зі спортивного туризму

· спортивні інновації та активності для дітей

· майстер-класи з кулінарії та арт-кулінарія / активності від відомих телепроектів

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

Інформація

про Перший фестиваль "Мир у дитячих долонях" / 2014 рік http://artarsenal.in.ua/event143.html та http://art-arsenalfund.org/news/?id=147

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

вул. Лаврська 12

Тел./факс: +380 44 288 52 25

artarsenal.in.ua

facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

ПРЕС-ЦЕНТР МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:

pressa@artarsenal.in.ua

Тел.: +380 44 288 52 26

Відкриття Першого дитячого фестивалю «Мир у дитячих долонях», який поєднав мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей, відбулося 23 вересня 2014р.

Під час відкриття фестивалю відбувся грандіозний дитячий флеш-моб "Все буде добре" на підтримку миру та єдності країни, у якому однойменний трек Святослава Вакарчука згуртував під склепіннями Арсеналу сотні дітей, які виконали танцювальну композицію під керівництвом хореографа-постановника Віталія Погоського. У флешмобі прийняли участь маленькі кияни, а також діти–вимушені переселенці зі Сходу України.

Фестиваль «Мир у дитячих долонях» представив:

· виставку дитячих малюнків;

· дитячі освітні програми;

· книжковий ярмарок та майстер-класи на тему книги;

· об’єднуючу акцію «Наші долоні»;

· освітньо-наукову програму від Малої академії наук України;

· коучінг «Обери професію»;

· активності від найпопулярніших освітніх проектів України;

· музичну сцену виступи дитячих колективів та студій;

· театральні студії та вистави;

· анімаційну програму;

· фотостудію;

· програму з арт-терапії та психології;

· ярмарок хенд-мейд.

У виставці дитячого малюнку взяли участь:

· Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», який підтримує талановиту творчу молодь та надає допомогу обдарованим дітям;

· Мистецький проект «Folk Ukraine» представить проект «Талант. Арт», місією якого є підтримка обдарованих дітей та молоді віком від 6 років, молодих талантів сучасного мистецтва;

· Київська дитяча Академія мистецтв;

· Художня студія Національної Спілки художників України при Центральному будинку художників;

· Дитяча художня школа №1;

· Київський Палац дітей та юнацтва;

· Студія арт-терапії та творчого розвитку «HAPPY ART»;

· Художня студія «ЯСКРАВО»

Фестиваль презентував широку освітню програму, основу якої формує проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ. На юних гостей чекали оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Фінансів, Біології та Art&Book, унікальні навчальні програми, активності, авторські інсталяції та інтерактивні твори.

Під час фестивалю традиційно продовжував роботу благодійний проект АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ, що під гаслом "ДІТИ-ДІТЯМ" збирав теплі речі, корисні шкільні приладдя, книжки та іграшки для дітей переселенців зі Сходу України та дітей, які проживають на звільнених від окупації територіях. Тож діти, йдучи на фестиваль, приносили корисні речі для своїх ровесників, які опинилися у скруті, й тим самим змалку вчитися допомагати один одному, адже так важливо бути чуйними та триматися разом. Завдяки меценату, який долучився до АРСЕНАЛУ ДОБРИХ СПРАВ, 50 дітей-переселенців зі Сходу України, які навчаються у середній школі № 5 м. Києва, віком від 6 -16 років, отримали теплі речі.

Освітній проект Арт-центру Я Галерея «Простір мистецтва, дизайну й архітектури для дітей» було підготовлено у співпраці з Мистецьким Арсеналом та Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» спеціально для фестивалю «Мир у дитячих долонях». У доступному форматі маленькі учасники не лише познайомились з теорією мистецтва, а й практично реалізували свої здібності у створенні власноручних арт-об’єктів. Простір був задіяний під лекції, майстер-класи і захоплюючі воркшопи, а також експозицію творів знаних і молодих художників – Тіберія Сільваші, Миколи Малишка, Олександра Бабака, Влади Ралко та Олега Грищенка.

У межах освітнього проекту відбулися арт-проекти:

· Намалюй фотографію від Олександра Ляпіна;

· Архітектура для дітей і не тільки від Артема Осламовського;

· Краєвид твоїми руками від Олега Грищенка;

· Дизайн для дітей: від задуму до реалізації від Павла Гудімова;

· Сучасний колаж від Антона Логова;

· Півгодини про мистецтво від Катерини Носко.

Дім освіти та культури «Майстер Клас» запропонував батькам та їх дітям дізнатися свій рівень володіння англійською мовою на двоповерховому автобусі разом зі школою «Оксфорд Клас», зайнятися творчістю з майстернями АРТ САД, пограти в шахи з «ChessKids», ознайомитися з основами айкідо.

Книжковий ярмарок запропонував найновіші дитячі книжки від українських видавництв – Видавництва Старого Лева, Грані-Т, Час майстрів, Фонтан казок, книгарні Чулан&Чуланчик та інших, а також – цікаві презентації, майстер-класи та автограф-сесії від видавництв.

Спецпроект від клубу ілюстраторів Pictoric представив виставку плакатів "Видатні письменники України", імена яких можна побачити на корінцях книжок з домашньої бібліотеки або в списку літератури на літо. Це серія плакатів про людей, кожен з яких створив свій неповторний світ. Портрети особистостей створили молоді автори, сміливі й гнучкі в творчості.

Портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» підготував:

· Гастролі Малюцького теARTу з Тетяною Щербаченко;

· Фантастичні подорожі з Лесею Ворониною;

· Дерев’яна розмальовка з Євгенією Миронюк;

· Кулінарні читання з Зіркою Мензатюк;

Об’єднуюча акція «Наші долоні» у межах однойменного міжнародного арт-терапевтичного проекту соціального характеру, створеного заради об’єднання людей у процесі творчості, запропонувала проголосувати за мир власноруч намальованою долонею. Ідея проекту належить художнику-графіку Літі Ахметовій та організації MYR (МИР або million years), яка стимулює творчість у різних сферах.

Освітньо-наукова програма від Малої академії наук України представила:

· Виставку-експозицію «Мінерали України», «Метеорити. Міфи та факти»;

· Лекцію з демонстраціями «Цікаві експерименти з фізики»;

· Тренінгові заняття «Вивчаємо світ за допомогою цифрового мікроскопа»;

· Лекцію-презентацію «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi –інструмент для комп’ютерних дослідників»;

· Тренінгове заняття «Методика програмування за допомогою платформи Raspberry Pi».

У межах програми «Обери професію» відбулися:

· Коучинг «Життєві цінності особистості – основа правильного вибору професії»;

· Диспут на тему: «Що важливіше – почуття власної гідності чи життєві досягнення будь-якою ціною?».

Науково-популярний клуб Думай Рум презентував на фестивалі наукові гуртки, на основі яких проводили прості досліди зі складними речами, та знайомив дітей з наукою за допомогою дослідницького обладнання.

Освітні активності від одного з найпопулярніших дитячих проектів – першого в Україні дитячого міста професій KidsWill – представили на фестивалі ряд професій та мали на меті надати дітям можливість отримати уявлення про різні професії, виявити свої здібності.

Музична сцена запропонувала вокальні та хореографічні виступи юних талановитих акторів, різноманітних дитячих колективів, театральних та музичних студій.

Театральна сцена представила:

· Дитячий зразковий театр «Чунга-Чанга» з творчою майстернею, активностями та майстер-класами з акторської майстерності, сценічного руху та мовлення;

· Авторський ляльковий театр притч «Mammals» з ляльковою виставою «Незважаючи ні на що»;

· Театр Володимира Завальнюка "Перетворення" з виставою "Великий Льох";

· Київський плейбек-театр «Déjà vu plus», у якому була можливість розповісти реальну історію із свого життя, після чого актори миттєво імпровізували і створювали театральну мініатюру за її мотивами.

Анімаційна компанія «АРТ-Відео» запропонувала для щоденного перегляду найцікавіші серії мультиплікаційних серіалів, зокрема, серіали «Легенди України», «Духовне намисто» та «Казковий патруль». Компанія «АРТ-Відео» – володар гран-прі фестивалю «Золота Пектораль», виробник популярних мультсеріалів «Кіт Викрутас», «Казковий Патруль», «Легенди України» та багатьох інших.

АРТ-ЛАБОРАТОРІЯ Мистецького Арсеналу запропонувала відвідувачам майстер-класи з фотографії від Кирила Гайдая, а студія дитячої фотографії «Happiness Cheese» надала можливість зробити цікаві і щирі фотографії дітей та підлітків, що відвідували фестиваль в Мистецькому Арсеналі.

Для батьків та усіх зацікавлених було запропоновано програму з арт-терапії та дитячої психології, метою якої є допомога дітям у кризових ситуаціях, створення позитивного настрою у дітей та підлітків.

Культурно-освітній комплекс Академія Сучасної Освіти А+ презентувала на фестивалі арт-проект "А+Мир", головна ідея якого – це сила мрії або думки кожної дитини у вигляді лелеки на великій мапі нашої країни.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж