ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 26 вересня. Фінал.

Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 26 вересня. Фінал.

Прес-реліз (ДЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ З ДНЯ НАДХОДЖЕННЯ РЕЛІЗА). 26.09.2015 р. - ФІНАЛ

За додатковою інформацією звертатися до: Загоруйко О.Д. керівника ГО «Центр інвестиційних технологій». Подробиці на сайті програми «Територія інновацій»: http://ueeu.in.ua/ti . Тел.: 063-8857688, E-mail: ueeu@i.ua  .

 

У суботу 26.09.2015р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся Фестиваль «Еко-техно-Патріо», який проводився АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.  

Учасники Фестивалю продемонстрували вироби та конструкції з твердих побутових відходів, стенди-локації, що встановлюються у навчальних закладах та змагались у номінаціях Фестивалю. Юні козаки запускали водні ракети з пускових установок Кіборгів-опришків та пневмобластерів Робо-Тира, розроблених спеціалістами КТ«Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та ГО «Центр інвестиційних технологій», та власних конструкцій, які виготовили на майстер-класах, гуртках та обласних станціях технічної творчості.

Учасники отримали: Грамоти  і сертифікати від організаторів Фестивалю, цінні подарунки та проспекти Міністерства оборони, пам`ятки-рекомендації щодо використання обладнання Стендів-локацій з роздільного збору твердих побутових відходів.

Переможцями та призерами Фестивалю стали команди: ОЦТТУ (Могилів-Подільський) – загальне 1 місце та першість у 3-ох номінаціях, Протон (Гайсин) - загальне 2 місце та першість у 2-ох номінаціях, Бебеки (Вінниця) - загальне 3 місце, Вікторі (Вінниця) – 2 місце у номінації водних ракет, 4 школа (Могилів-Подільський), Нащадки Засядька (Браїлів) і Ескалібур (Дашів) перемогли у номінації Авторські розробки – у повітря злетіли оригінальні конструкції з Суперменом на борту та 4-х ступінчата ракета з парашутом. Усього у заході приймали участь 7 команд з області (Могилів-Подільськ, Крижопіль, Гайсин, Грижинці, Браїлів, Дашів) та 7 команд з Вінниці, а також юні конструктори з 25, 17, 16, 15, 10, 7, 6, 4, 3, 1 шкіл міста – усього більше 100 дітей. Батьки та куратори команд прийняли участь у змаганні на Робо-Тирі. У школах учасниках заходу будуть встановлені Стенди-локації з роздільного збору твердих побутових відходів програми «Територія інновацій».

Учасників нагороджували: Мудрак Олександр Васильович - завідувач кафедри екології та природничо-математичних дисциплін Вінницької академії неперервної освіти, доктор наук, профессор, Воловодюк Володимир Володимирович – голова Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна», Кащина Лариса Петрівна - Вінницька торгово-промислова палата, Семчук Роман Романович – заступник голови комітету з фізичної культури і спорту ВМР, Дозорець Володимир Вікторович - обласний військовий комісаріат, Загоруйко Олександр Дмитровичкерівник ГО «Центр інвестиційних технологій. Підсумки Фестивалю на сторінці http://ueeu.in.ua/p3.

Захід фінансується з коштів Вінницького обласного бюджету та Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» і ГО «Центр інвестиційних технологій».

На заходах відбувся збір корків від ПЕТ-пляшок та аукціон моделей. Зібрані матеріали і кошти будуть передані на протези інвалідам АТО.

Відео заходу та запрошення на наступний Фестиваль надіслано організаторам схожого фестивалю, який щороку в червні проводить національна фізична лабораторія Великобританії (NPL) (http://www.npl.co.uk/educate-explore/water-rocket-challenge/), а також навчальним закладам Прибалтики, Польщі, Молдови та Білорусі. https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch  https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Прес-реліз (ДЛЯ ОПУБЛІКУВАННЯ З ДНЯ НАДХОДЖЕННЯ РЕЛІЗА). 15.09.2015 р.  - ПОЧАТОК

За додатковою інформацією звертатися до: Загоруйко О.Д. керівника ГО «Центр інвестиційних технологій». Подробиці на сайті програми «Територія інновацій»: http://ueeu.in.ua/ti . Тел.: 063-8857688, E-mail: ueeu@i.ua  .

 

У суботу 26.09.2015р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбудеться Фестиваль «Еко-техно-Патріо», який проводиться АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.  

Учасники Фестивалю продемонструють вироби та конструкції з твердих побутових відходів, стенди-локації, що встановлюються у навчальних закладах та позмагаються у номінаціях Фестивалю. Юні козаки запустять водні ракети з пускових установок Кіборгів-опришків та пневмобластерів Робо-Тира, розроблених спеціалістами КТ«Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» та ГО «Центр інвестиційних технологій», та власних конструкцій, які виготовили на майстер-класах, гуртках та обласних станціях технічної творчості.

Учасники отримають: Грамоти  і сертифікати від організаторів Фестивалю, цінні подарунки та проспекти Міністерства оборони, пам`ятки-рекомендації щодо використання обладнання Стендів-локацій з роздільного збору твердих побутових відходів.

На Фестиваль запрошені Центри технічної творчості молоді області, а також юні конструктори і митці з 25, 17, 16, 15, 10, 7, 6, 4, 3, 1 шкіл міста. Батьки та куратори команд приймуть участь у змаганні на Робо-Тирі. У школах учасниках заходу будуть встановлені Стенди-локації з роздільного збору твердих побутових відходів програми «Територія інновацій».

Учасників нагородять: представники кафедри екології та природничо-математичних дисциплін Вінницької академії неперервної освіти, Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна», Вінницької торгово-промислова палата, комітету з фізичної культури і спорту ВМР, обласного військового комісаріату, ГО «Центр інвестиційних технологій.

Захід фінансується з коштів Вінницького обласного бюджету та Крайового товариства «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна» і ГО «Центр інвестиційних технологій».

На заходах відбудеться збір корків від ПЕТ-пляшок та аукціон моделей. Зібрані матеріали і кошти будуть передані на протези інвалідам АТО.

Відео заходу та запрошення на наступний Фестиваль будуть надіслані організаторам схожого фестивалю, який щороку в червні проводить національна фізична лабораторія Великобританії (NPL) (http://www.npl.co.uk/educate-explore/water-rocket-challenge/), а також навчальним закладам Прибалтики, Польщі, Молдови та Білорусі. https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch  https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract 

 

 

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж