ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » ПРАВИЛА » Положення про Фестиваль "Еко-техно-Патріо" » Номінації та конкурси. Фестиваль 29.09.2015р.

Номінації та конкурси. Фестиваль 29.09.2015р.

Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 26.09. Фінал.

У суботу 26.09.2015р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся Фестиваль «Еко-техно-Патріо», який проводився АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.

детальніше

Лист до керівників

детальніше

- Краща команда Фестивалю

- Команди зайнявші 2 та 3 місця

- Кращий Еко-дизайнер моделей

- Кращий Еко-конструктор пускових установок

- Кращий Еко-конструктор літаючих моделей

- Кращий Еко-конструктор їздячих моделей

- Кращий Еко-конструктор пневмобластерів

- Кращий Еко-конструктор стріляючих роботів

- Кращий стрілок з пневмобластера

Заочні Конкурси

(фото робіт відсилаються на ел.адресу - E-mail:ueeu@i.ua, адреса відео або слайд-шоу на Ю-тубі виробів разом з презентацією команд відображаються в заявці):

- Найкращий мистецький виріб з побутових відходів (слайд-шоу або відео) 

- Найкращий побутовий виріб з побутових відходів (слайд-шоу або відео)

- Найкращий реферат на екологічну тематику

- Найкраща бізнес-ідея стартапів бізнесу з використання відходів як сировини (слайд-шоу або відео)

- Найкраще декорована Еко-стенд-локація учбового закладу (слайд-шоу або відео наявної або фото проектів)

- Дозвілля Еко-сім`ї (слайд-шоу або відео)

- Бізнес-ідей стартапів бізнесу з використання відходів як сировини

- Найкращі аксесуари з патріотичною тематикою у дрес-коді команди (зразки або слайд-шоу або відео)

- Кращий Еко-дизайнер моделей (слайд-шоу або відео кожної моделі)

- Кращий Еко-конструктор пускових установок (слайд-шоу або відео кожної моделі)

 

Кращою командою Фестивалю визнається команда, яка набере найбільшу кількість балів у всіх номінаціях та змаганнях з Еко-техно Боулінгу, Гольфу, Дартсу, стрільбі у Робо-Тирі.

Жюрі оцінює у балах (по 10-ти бальній системі) 3 фото Еко-стендів-локацій учбового закладу та реферат

Бали у змаганнях нараховуються за дальність політу, поїздки, кількість збитих кеглів, попадання у мішені.

Серед конструкцій роботів, пускових установок, пневмобластерів, ракет змагаються авторські вироби та стандартні ракети та конструкції (обов`язкова програма).

Стандартні конструкції це стандартна ракета з резервуаром ємністю 0,33 л зробленим з пляшки "Моршинської" негазованої та стабілізаторами зробленими з пляшки "Артезіанської" - 0,5л та стандартним адаптером (дивись малюнок), стандартним конектором (файл з малюнком стабілізаторів)

Стандартні адаптери, конектори, вставки та пневмобластери на період змагань можуть видаватись учасникам.

 авторської пускової установки з авторським дизайном.

Серед водних ракет змагаються стандартні та авторські конструкції з ємністю резервуара: 0,33; 0,75; 1,5 літра. Діаметр сопла заданий стандартним адаптером.

Серед авто-конструкцій змагаються авторські вироби з ємністю резервуара:  0,75 літра. Діаметр сопла заданий стандартним адаптером та вставкою.

Серед конструкцій пневмобластерів змагаються авторські вироби з стандартною ракетою.

Серед аксесуарів оцінюються емблеми команди, та\або головні убори, краватки, браслети, шеврони, нашивки, тощо.

Зразки моделей, аксесуарів та відео знаходяться на сайті - http://ueeu.in.ua та каналі Ю-туба - https://www.youtube.com/4304854 .

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж