ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України » Нагородження

Нагородження

english

Адреса: вул. Соборна, 67 .

Нагородження учасників Універсіади з економіки 2013 відбудеться у залі засідань Вінницької торгово-промислової палати 04.02.2013 року о 17:00.

Організатори нагороження:

Вінницька торгово-промислова палата, Оргкомітет Універсіади з економіки 2013, ГО "Центр інвестиційних технологій та правових комунікацій". 

Призи та відзнаки будуть вручати:

Організатори заходу, представники USAID, міськвиконкому та департаменту освіти, Української біржі, Банку "Юніор", Аграрної біржі, брокерів "iTrader" та "X-Trade", фонду "КІНТО".

Захід буде висвітлюватись у новинах радіо і телебачення.

 

Таблиця результатів учасників Універсіади

І - місце, дипломи, цінні призи, сертифікати, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда Wall Street (ФМГ-7)

II - місце, дипломи, цінні призи, сертифікати, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда NAVI Team (Вінницький кооперативний інститут)

ІІІ - місце, дипломи, цінні призи, сертифікати, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда Фінансисти (ФМГ-1)

І - загально командне місце, дипломи, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда ФМГ-17

ІІ - загально командне місце, дипломи, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда ФМГ-7

ІІІ - загально командне місце, дипломи, поздоровчій  лист від американського народу - отримала команда ФМГ-8

 

Графік результатів перших 5 учасників.


 

 

Нагородженя у торговій палаті.

 

60 років просування фінансової грамоти.

 

Відео Національного Фінала Конкурса з економіки в США.

Національний Конкурс з економіки в США на Фейсбуці.

Відео презентації команд Національного Фінала Конкурса з економіки в США.

Представники Аграрної біржі відзначили переможців економічної універсіади серед учнів навчальних закладів у м. Вінниця

Нагородження від Аграрної біржі та Української біржі.

"ЮниорБанк" поздравляет победителей Экономической Универсиады 2013, которая прошла в г. Виннице.

Вот и подведены итоги Экономической Универсиады 2013, проходившей в Виннице при поддержке Винницкой торгово-промышленной палаты и Центра инвестиционных технологий и правовых коммуникаций. Награждение участников "Универсиады по экономике 2013" прошло в зале заседаний Винницкой торгово-промышленной палаты 04.02.2013 г. в 17:00. Организаторы награждения: Винницкая торгово-промышленная палата, Оргкомитет Универсиады по экономике 2013, ГО "Центр инвестиционных технологий и правовых коммуникаций", ЮниорБанк. Партнером Универсиады выступил ЮниорБанк, организаторам в помощь была предоставлена игра "Финансовый футбол". Участники Универсиады соревновались интерактивно и 10 лучших участников вышли в финал. Очно команды продолжили борьбу за победу и определили лучших 3 команды. Победителям были вручены призы, дипломы, сертификаты на получение карты Юниора.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж