ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР СПІЛКУВАННЯ У ОФІСІ ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ: Теми та час детальніше
CITE » Проекти » НОВИНИ з України

НОВИНИ з України

Початок Універсіади з економіки 2017

детальніше

Festival v Kieve

http://don.kievcity.gov.ua/news/4737.html

детальніше

Символьна візуалізація національних мотивів

Компанія "Авалон - 5" у рамках інвестиційної угоди приймає участь у програмі "Територія інновацій" http://ueeu.in.ua/ti на майданчику школи №26

детальніше

Water Rocket Challenge 2016

детальніше

Прес-реліз-звіт Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

У суботу 30.04.2016р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся майстер клас Фестивалю «Еко-техно-Патріо» та показові виступи радіокерованих моделей, який проводив АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедра екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти.

детальніше

Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 30 квітня. Майстер-клас.

У суботу 30.04.2016р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбудеться майстер клас Фестивалю «Еко-техно-Патріо» та показові виступи радіокерованих моделей, який проводиться АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти.

детальніше

ФЕСТИВАЛЬ УЛЮБЛЕНИХ ЗАХОПЛЕНЬ «LOVE HOBBY ETNO FEST»

У суботу 13.02.2016р. о 12:00 у приміщенні ТЦ «Sky Park» на 3-му поверсі розпочнеться ярмарок-виставка подарунків ручної роботи та майстер-класів. Відкриття о 14:00. Протягом 13-14 лютого 2016 р. відбудуться покази етно-вбрання, конкурси, виступи творчих колективів.

детальніше

Прес-реліз заходу "Патріо-турне". 11 грудня. Звіт.

детальніше

Онлайн-курс Гарвардського університету "CS50 Основи програмування"

Українська платформа онлайн-курсів «Prometheus» відкриває реєстрацію на перекладений українською мовою легендарний безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету «CS50 Основи програмування». http://osvita.ua/vnz/48768/

детальніше

Прес-реліз заходу "Патріо-турне". 16 жовтня. Звіт.

детальніше

Результати першої шістки Чемпіонату (докладніше).

3-є місце у Романа Петрова (ROMEO) трейдера Центра Інвестиційнних Технологій (robot_oas - дискваліфікований). За 3 останніх роки у Романа не було жодного збиткового місяця, а його інвестиційний рахунок виріс більше ніж на 1200% тільки за рахунок трейдінгу на Українській біржі. Роман є консультучим аналітиком ІГ"Сократ".

Телеефір. Відео.

Керівник оргкомітету Універсіади Олександр Загоруйко та трейдер Центру інвестиційних технологій Роман Петров.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж