CITE » Проекти » НОВИНИ з України

НОВИНИ з України

Юні снайпери-ракетники проти інопланетного Тіноїда* та песиголовців**. Битва Еко-кіборгів.

Захід проходив у школі №16 м.Вінниці. На заході школярі 5-х классів змагались з Тіноїдом у влучанні в мішені.

детальніше

Ему удалось сделать физику интересной для детей

детальніше

Шкільні гуртки

Безкоштовні та платні гуртки у школах та інших закладах Вінниці. Сторінка наповнюється учасниками гуртків. Модератор - Центр інноваційних технологій освіти.

детальніше

Майстер-класи з апсайклінгу та хенд-мейду

Незабаром школярі Вінниці, а можливо і їх батьки, зможуть відвідувати майстер-класи з апсайклінгу і хенд-мейду. Заняття будуть організовані за підтримки департамента культури Вінницької міської ради. Слідкуйте за заходами на сторінці групи ARTECCO і АРТЕККО.

детальніше

Пускові ракетні установки та ракети

Launch changes. Youth reminded that will control the authority of officials and be vaccinated against corruption, conceit, lawlessness, willfulness.

детальніше

USA - 14th Annual National Economics Challenge

детальніше

Ринок залучення капіталу

детальніше

Відходи в доходи - Конкурс "Вчитель-новатор"

детальніше

Біржова Універсіада та змагання юних інвесторів

детальніше

До початку Фестивалю "ЕККО" залишилось менше 10 тижнів

ЕКО-ТЕХНО МОДЕЛІ. Від маленьких моделей до великих прототипів ......... 08.02.14р о 15:00 у СПОРТЗАЛІ МЕДУНІВЕРСІТЕТУ ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ.

детальніше

Результати першої шістки Чемпіонату (докладніше).

3-є місце у Романа Петрова (ROMEO) трейдера Центра Інвестиційнних Технологій (robot_oas - дискваліфікований). За 3 останніх роки у Романа не було жодного збиткового місяця, а його інвестиційний рахунок виріс більше ніж на 1200% тільки за рахунок трейдінгу на Українській біржі. Роман є консультучим аналітиком ІГ"Сократ".

Телеефір. Відео.

Керівник оргкомітету Універсіади Олександр Загоруйко та трейдер Центру інвестиційних технологій Роман Петров.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж