CITE » Проекти » НОВИНИ з України

НОВИНИ з України

ЗЕЛЕНАЯ ШКОЛА

ВСЕМ,: кто запускает или продвигает авторский эко-старт-ап; кто занимается органическим производством и планирует запустить свои магазины / сеть; кто планирует инвестировать средства в эко-бизнес или ищет партнеров; кто ищет новые перспективные идеи для эко-бизнеса «всерьез и надолго»; кто интересуется вопросами компактного жилья и экостроительства; кто хочет вести натуральное хозяйство или жить экологично в городской среде; кто хочет узнать больше об экопоселениях; кто развивает свой эко-блог или тематическое сообщество - 22-25 ОКТЯБРЯ | КИЕВ Уникальный 4-дневный образовательный курс от 26 ведущих экотренеров и практиков, который поможет Вам создать и воплотить Ваш инновационный эко-проект.

детальніше

Hello`Viy - містифікація по українські

детальніше

Прес-реліз Фестивалю "ЕККО-техно-Патріо". 26 вересня. Фінал.

У суботу 26.09.2015р. о 10:00 на стадіоні Вінницького медичного коледжу ім. академіка Д.К.Заболотного, Пирогова, 57, відбувся Фестиваль «Еко-техно-Патріо», який проводився АТМ "Центр інноваційних технологій освіти" та кафедрою екології, природничих та математичних наук Вінницької академії неперервної освіти, обласним військовим комісаріатом та комітетом по фізичній Культурі і спорту ВМР.

детальніше

1

Вперше в Україні !!! 26-27, а надалі щорічно в останню субботу та неділю вересня відбудеться Еко-фестиваль у якому приймуть участь команди навчальних закладів області та міста. На ньому будуть представлені Еко-техно моделі водних ракет, авто, пневмобластерів, мистецькі та побутові вироби, відбудуться змагання по Еко: Боулінгу, Гольфу, Дартсу, стрільба по мішеням у Робо Тирі.

детальніше

Семінар "Екологія дошкільного дитинства"

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Екологія дошкільного дитинства: відповіді на виклики сьогодення» Міністерство освіти і науки України Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Департамент освіти і науки Вінницької обласної держадміністрації Вінницький обласний інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

детальніше

Он-лайн-олімпіади Приватбанку з економіки

детальніше

Всеукраинская олимпиада «Финансовый гений»

детальніше

Розважально-пізнавальна сімейна вечірка

у форматі ЕКО. ART ECO KIDS PARTY

детальніше

Ярмарок винаходів та технічної творчості «Він.ТЕХНО.Парк»

у приміщенні Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати 14-15.03 проводитиметься Ярмарок винаходів та технічної творчості «Він.ТЕХНО.Парк», в якій братимуть участь більше 80 незалежних винахідників, представників шкіл і гуртків дитячої та юнацької технічної творчості, Станції юних техніків та Будинку дітей та юнацтва та ін., що працюють у Вінницькій області. Під час виставки будуть презентовані також досягнення вінницьких винахідників, які розробили унікальні безпілотники та квадракоптери, що можуть бути незамінними помічниками для бійців АТО. Огляд: http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/33422.html

детальніше

Графік особистого прийому громадян Міністром екології та природних ресурсів

Попередній запис на особистий прийом здійснюється у телефонному режимі. Номер телефонної гарячої лінії Мінприроди України (044) 206-33-02.

детальніше

Результати першої шістки Чемпіонату (докладніше).

3-є місце у Романа Петрова (ROMEO) трейдера Центра Інвестиційнних Технологій (robot_oas - дискваліфікований). За 3 останніх роки у Романа не було жодного збиткового місяця, а його інвестиційний рахунок виріс більше ніж на 1200% тільки за рахунок трейдінгу на Українській біржі. Роман є консультучим аналітиком ІГ"Сократ".

Телеефір. Відео.

Керівник оргкомітету Універсіади Олександр Загоруйко та трейдер Центру інвестиційних технологій Роман Петров.

Матеріали

Універсіади-2013 - частина національного ексклюзивного комплексного продукту об'єднаного під спільною назвою - "(ЕЕККОО)"(еколого-економічний, конкурсно-консультаційний, образотворчий осмос)(економіка дружня до екології "ЕКО в квадраті", позашкільні технології засвоєння знань та вмінь у мобільній школі майстрів), готує пропозиції до законів по освіті, екології, економіці, культурі та спорту, подає власні проекти до Книги рекордів України, підтримує творчі ініціативи та починання. ЕЕККОО складається з Програми "Територія інновацій", еколого-економічних та освітньо-пізнавальних (ігри "Інтеллектуальний капітал", "Битва Еко-кіборгів", Універсіади з бізнес-моделюванням та Фінансовим плануванням Сім`ї, Програма по розділенню відходів у навчальних закладах "Європейське місто", Інтернет канал і телепрограма "ЕкоАльтернатива", "Економіка і право" та молодіжне підприємство "Рекламна платформа Альтернативний вектор", постійно діючий круглий стіл "Сучасна позашкільна освіта"), регулярних соціально орієнтованих (майстер-класи для людей з особливими потребами і дітей, які пропагують національну символіку), образотворчих (створення арт-об'єктів), конструкторсько-технічних (міжнародний фестиваль екко-моделей, майстерня веломобілей і авіамоделей, гуртки з ракетобудування) і національно-культурно-спортивних ("Вітаю Вій", новорічне шоу "ЗОЛОТА ПІРАМІДА", "Ред Рута Руеда" та інші до календарних свят, секції та турніри з тенісу, шахів, капоейри, конкурс "Еко-сімей") заходів, у тому рахунку інтерактивних, акцій («Велопаркінг кожному магазину», «Еко-локації роздільного збору відходів у кожний під`їзд будинку», патріотична акція "Рожева піраміда миру" та ін.), з використанням міжнародних программ (Stop Eco Mess, Aflatoun, «Зелена демократія» ("Розвиток спроможності учнівського самоврядування через екологічну освіту" Фонду посольства США в Україні), рекомендованих для дітей та батьків ГО «Академія творчості "АРТЕККО"», ГО «Центр інноваційних технологій», Центром інноваційних технологій освіти, авторськими творчими майстернями-лабораторіями ВОІПОПП.

«Alis inserviendo consumor»

Найближча зустріч
Консультування з Тестових Завдань
у Скайпі з 18.00 (день узгоджується за телефоном). докладніше

Заняття по економетриці, основам підприємництва та ремесел, програмуванню та WEB-дизайну, тенісу,..., у профільних клубах (гуртках) та консультаціі з закордонними спеціалістами, будуть проводитись безкоштовно і після закінчення Універсіади.

Скайп-конференція

Чекаємо реєстрацію музичне училище, технічний, агрономічний, транспортний коледж